تاریخ درج خبر : 1395/04/18
کد خبر : ۵۴۶۴۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -
مسئول ورزش بانوان استان مطرح کرد:

درخشش بانوان ورزشکار کهگیلویه و بویراحمد در نبود حامی مالی

مسئول ورزش بانوان کهگیلویه و بویراحمد از درخشش بانوان ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی با توجه به کمی اعتبارات و نبود حامی خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، اقدس نوربخش امروز اظهار داشت: بانوان کهگیلویه و بویراحمدی در بسیاری از رشته‌های ورزشی استعدادهای خوبی برای رشد و شکوفایی دارند.

معاون ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید از این ورزشکاران حمایت شود تا بتوانیم از این ظرفیت برای توسعه ورزش استان استفاده کنیم.

این مسئول در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان برخی موفقیت‌ها در زمینه ورزش بانوان در استان گفت: در رشته‌های مختلف مانند فوتبال، هاکی و جودو و هندبال موفقیت‌های بسیار خوبی در سطوح مختلف کشوری و ملی کسب کرده‌ایم.

معاون ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در فوتبال و فوتسال موفقیت‌ها بسیار چشمگیر بود و توانسته‌ایم بازیکنان زیادی به تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال در سال‌های اخیر معرفی کنیم.

وی در همین خصوص به درخشش بانوان هم استانی در تیم‌های ملی اشاره کرد و گفت: برخی بازیکنان در سطح آسیا درخشش داشتند که ازجمله بهترین گلزن فوتبال آسیا را معرفی کردیم.

نوربخش افزود: همچنین در رشته جودو در سطح آسیا افتخاراتی کسب کردیم و جودو امروز یکی از رشته‌های بسیار موفق در استان در حوزه بانوان به شمار می‌رود.

این مسئول یکی از مشکلات بزرگ ورزش را در چند سال اخیر کمبود اعتبارات ذکر کرد و گفت: اگر اعتبارات بیشتری در اختیار داشته باشیم به موفقیت‌های بیشتری دست خواهیم یافت.

وی خاطرنشان کرد: در استان استعدادهای ورزشی در بیشتر رشته‌ها هستند که در صورت تأمین اعتبار لازم برای شناسایی آن‌ها، آینده ورزش استان تضمین خواهد شد.

نوربخش یکی از مهم‌ترین مشکلات ورزش ازجمله در حوزه بانوان را نبود حامی مالی دانست و گفت: کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی که در سایر استان‌ها از ورزش حمایت می‌کنند، در استان ما وجود ندارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد