تاریخ درج خبر : 1395/04/19
کد خبر : ۵۴۶۵۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

پنجشنبه‌ها در کهگیلویه و بویراحمد تعطیل شد

معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی روزهای پنجشنبه از 26 تیرماه 94در این استان خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از ایسنا، مجید محنایی در جمع خبرنگاران افزود: از روز شنبه هفته آینده باهدف صرفه جوی در مصرف انرژی روزهای پنجشنبه در استان کهگیلویه و بویراحمد تعطیل شده بود.

وی با اشاره به اینکه این برنامه بر اساس تصمیم ستاد بحران استان گرفته شد، بیان کرد: دستگاه‌های دولتی به جزء بانک‌ها، شرکت‌های خدمات رسان، بیمارستان‌های و دستگاه‌های خدمات رسان روزهای پنجشنبه در استان تعطیل هستند.

معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ساعات کاری ادارات به 9 ساعت در روز تغییر می‌کند، تصریح کرد: بنابراین ساعت کاری ادارات به ساعت 6 و 45 دقیقه تا 15 و 45  تغییر خواهد یافت.

محنایی با بیان اینکه ساعت شروع و پایان کار ادارات در روزهای چهارشنبه از ساعت ۶:۴۵  تا ۱۴:۴۵ بعدازظهر است، عنوان کرد: این تصمیم تا پایان فصل تابستان است.

وی در خصوص بانک‌ها و دستگاه‌های خدمات رسان اضافه کرد: در رابطه با ساعت کاری بانک‌ها، شرکت‌ها و دستگاه‌های خدمات رسان با توجه به نظر مدیریتشان تصمیم گرفته خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد