تاریخ درج خبر : 1395/04/19
کد خبر : ۵۴۶۵۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

توسعه زیرساخت‌های شهر یاسوج مستلزم حمایت ویژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد

فرماندار بویراحمد گفت: توسعه زیرساخت‌های شهر یاسوج مستلزم حمایت ویژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد و تصمیم ایشان در شورای برنامه‌ریزی است تا یک‌بار برای همیشه مشکلات زیرساختی برطرف شود.

nazari---01

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سید محمدکاظم نظری با اشاره به عدم زیرساخت‌های مناسب گردشگری در شهرستان بویراحمد اظهار کرد: شهرستان بویراحمد و شهر یاسوج به دلیل شرایط آب و هوایی و طبیعت بکر و خدادادی ظرفیت بالایی در جذب گردشگر دارد که خدمات‌دهی به مسافران مستلزم زیرساخت‌های لازم است.

فرماندار شهرستان بویراحمد با بیان اینکه در تعطیلات عید سعید فطر تمام تلاشمان بر این بود که خدمات‌دهی به مسافران و گردشگران به نحو مطلوب ارائه شود، گفت: متأسفانه در این ایام تعطیلات نواقص و کمبودهایی بود که اکثر آن‌ها به نبود زیرساخت‌های گردشگری برمی‌گردد.

نظری ضمن قدردانی از تمامی نهادها و مسئولانی که در خدمات‌دهی به مسافران پای کار بودند و درب سازمان‌ها و ادارات را به روی مسافران باز کردند، گفت: انتظار می‌رود مدیران ارشد استانی شهر یاسوج به‌عنوان مرکز استان را ویژه ببینند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شهر یاسوج به‌عنوان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد جمعیت بیش از ظرفیت را در خود جای می‌دهد و با ورود گردشگر قطعاً نواقصی احساس می‌شود که انتظار می‌رود یاسوج در توزیع اعتبارات ویژه دیده شود.

رئیس شورای اداری شهرستان بویراحمد در ادامه سخنان خود با اشاره به جلسه شورای برنامه‌ریزی اذعان کرد: متأسفانه در جلسه این شورا که قرار بر این بود که درصدی از اعتبارات به مرکز استان تخصیص داده شود به رأی گذاشته شد که نتیجه رأی‌گیری مساوی شد و عملاً درصدی تخصیص داده نشد.

نظری تصریح کرد: به دلیل مساوی شدن رأی شورای برنامه‌ریزی در خصوص اختصاص درصدی از اعتبارات استانی به شهر یاسوج نتیجه نهایی به تصمیم استاندار موکول شد که امیدواریم استاندار محترم با دیدگاهی که دارند درصدی از اعتبارات استان به مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تخصیص داده شود تا مشکلات زیرساختی برطرف شود.

فرماندار بویراحمد در پایان تصریح کرد: هر بار که مسافران در مناسبت‌های مختلف به مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کنند با چنین مشکلات مواجه هستیم چاره‌ای جز فراهم کردن زیرساخت‌ها نداریم و برای فراهم کردن زیرساخت‌ها یک‌راه آن این بوده که درصد و نیم درصدی از سرجمع اعتبارات استانی به شهر یاسوج تخصیص داده شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد