تاریخ درج خبر : 1395/04/19
کد خبر : ۵۴۶۵۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -
با حضور مسئولان قضایی و انتظامی استان برگزار شد

معارفه رئیس جدید دادگاه‌های عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد (تصاویر)

حسن نگین تاجی به‌عنوان رئیس جدید دادگاه‌های عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

moarefe---01

به گزارش سایت استان طی حکمی از سوی آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه، دکتر حسن نگین تاجی به‌عنوان رئیس جدید دادگاه‌های عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب و از زحمات فرهاد زارعی تقدیر شد.

رئیس دادگستری استان پیش از انجام معارفه تأکید کرد :دستگاه قضا باید در تصمیم‌گیری‌ها کمال دلسوزی ، احترام و نهایت قاطعیت را داشته باشد.

حجت‌الاسلام مزارعی گفت:حفظ کرامت و حرمت متهمان لازم است و نباید  متهمان جرائم عمومی  را در منظر عموم متهمان را خوار کنیم و بیش ‌از آنچه قانون مشخص کرده با مجرم یا متهم برخورد کنیم.

وی یادآور شد :بعضی‌ها قاطعیت و انقلابی بودن را با برخی مسائل دیگر اشتباه گرفته‌اند. اما خط قرمز قانون است و قانون نباید مخدوش شود.

رئیس جدید دادگاه‌های عمومی و انقلاب نیز اولویت کاری خود را بالا بردن کیفیت رسیدگی به پرونده‌ها، صدور آرا محکم و شفاف، منطقی کردن زمان رسیدگی به پرونده‌ها،احترام ارباب‌رجوع و جلب رضایت مردم را اولویت کاری خود عنوان کرد.

در این نشست از زحمات فرهاد زارعی تقدیر و تشکر شد و مزارعی چندین بار از علاقه خود نسبت به عملکرد وی سخن گفت و تأکید کرد اگر زارعی تصمیم بگیرد در استان بماند همین‌الان نیز از حضور وی استقبال می‌کنم.

 

عکاس: سید امین صداقتی‌نیا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد