تاریخ درج خبر : 1395/04/19
کد خبر : ۵۴۶۵۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد

ضرورت رعایت فرهنگ عفاف و حجاب توسط کارکنان ادارات کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد بر رعایت فرهنگ عفاف و حجاب توسط کارکنان ادارات تأکید کرد و گفت: دستگاه‌های متولی برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف نظارت بیشتری در تأمین البسه داشته باشند.

rahmanpor

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، فریبا رحمان‌پور  در نشست کمیته عفاف و حجاب با گرامیداشت این هفته بر توجه و رعایت بیشتر فرهنگ حجاب و عفاف کارکنان ادارات استان کهگیلویه و بویراحمد به‌عنوان الگو تأکید کرد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: کارکنان ادارات به‌عنوان سرمایه‌های اجتماعی جامعه دینی ما باید در خصوص مسئله عفاف و حجاب دقت لازم و مستمر را داشته باشند.

وی بر توسعه فرهنگ حجاب و عفاف تأکید کرد و گفت: برای توسعه و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف دستگاه‌های متولی نظارت بیشتری در تأمین البسه داشته باشند، ضمن اینکه دستگاه‌های تبلیغی در راستای ارشاد و مشاوره در این خصوص همکاری بیشتری داشته باشند.

رحمان‌پور با بیان اینکه دستگاه‌های فرهنگی در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف برنامه‌ریزی بهتری و تلاش بیشتری داشته باشند، افزود: به لحاظ قانونی و شرعی مسائل مربوط به حجاب و عفاف به‌خوبی روشن است و باید راهکارهای عملی آن ارائه شود.

این مسئول اضافه کرد: برای تعمیق فرهنگ حجاب و عفاف به‌طور هدفمند می‌توان با برنامه و با احیاء فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر برنامه‌ها را به‌پیش برد.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد