تاریخ درج خبر : 1395/04/19
کد خبر : ۵۴۶۵۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -
میزان طلاق در کهگیلویه و بویراحمد از ازدواج پیشی گرفت

افزایش 28 درصدی طلاق در استان/ ازدواج 12 درصد افزایش یافت

مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ‌افزایش ۱۲ درصدی ازدواج در استان، افزود: میزان طلاق 28 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

به گزارش سایت استان به نقل از مهر، سعید محوری در جمع خبرنگاران گفت: در سال جاری دو هزار و ۳۳۰ مورد ازدواج در استان ثبت‌شده؛ که نشان دهند رشد 12 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل است.

وی بیان کرد: تعداد طلاق‌های ثبت‌شده در استان از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۲۱ مورد بوده است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۸ درصد رشد داشته است.

محوری با اشاره به آمار معاملات منقول در استان گفت: در سه‌ماهه نخست سال جاری ۹۶۶ فقره معاملات اموال منقول در استان ثبت‌شده که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش ۶۰ درصدی داشته است.

وی تعداد معاملات اموال غیرمنقول ثبت‌شده در سه‌ماهه نخست سال جاری را نیز یک هزار و ۴۰۶ فقره عنوان کرد و افزود: این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۴ درصد کاهش داشته است.

محوری تصریح کرد: همچنین در سه‌ماهه نخست سال جاری تعداد اسناد مالکیت صادرشده در استان چهار هزار و ۹۴۵ فقره بوده است.

وی افزود: این میزان کاهش ۲۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک استان اظهار داشت: در سه‌ماهه نخست امسال ثبت شرکت‌های تجاری و تعاونی در استان ۹. درصد کاهش داشته است.

وی تعداد ثبت‌شده این شرکت‌ها را ۱۳۲ شرکت عنوان کرد و گفت: تعداد شرکت‌های تعاونی و تجاری منحل شده در استان در این سه‌ماهه ۲۰۰ درصد نسبت به سال قبل رشد داشته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد