تاریخ درج خبر : 1395/04/19
کد خبر : ۵۴۶۵۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -
سرمربی اسلوونیایی تیم ملی دوچرخه‌سواری:

مشتاق توسعه رشته دوچرخه‌سواری کوهستان در کهگیلویه و بویراحمد هستیم

سرمربی اسلوونیایی تیم ملی دوچرخه‌سواری کوهستان با اشاره به استعدادهای خوب این رشته در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشتاق توسعه رشته دوچرخه‌سواری کوهستان در کهگیلویه و بویراحمد هستیم.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، پریموژ اشترانسار در نشست با مسئولان هیئت دوچرخه‌سواری استان کهگیلویه و بویراحمد و برخی از ورزشکاران این رشته در هتل آزادی شهر یاسوج اظهار کرد: ورزشکاران رشته دوچرخه‌سواری این استان باید سعی کنند از پیست خارج‌ شده و بیرون از پیست در مناطق کوهستانی تمرین خود را ادامه دهند.

وی گفت: این توصیه بیشتر برای بانوان دوچرخه‌سوار استان است که علاقه زیادی به این رشته ورزشی دارند و با تمرین هر چه بیشتر پیشرفت در این رشته ورزشی را برای آنان متصور خواهیم بود.

اشترانسار تصریح کرد: در اردوی تیم‌های ملی دوچرخه‌سواری کوهستان یکی از چیزهایی که مورد بحث است این بوده که در جاده چگونه حرکت کنند و چه کارهایی را باید انجام دهند.

سرمربی تیم ملی دوچرخه‌سواری کوهستان در ادامه بیان کرد: نگاه من این است که برای موفقیت در این رشته دوچرخه و نوع آن زیاد مهم نیست چراکه ما هم در ابتدای راه حضور خود در این رشته دوچرخه آن‌چنانی نداشتیم اما آن چیزی که مهم است به همت ورزشکار برمی‌گردد.

سرمربی اسلوونیایی تیم ملی دوچرخه‌سواری جمهوری اسلامی به نحوه انتخاب خود برای حضور ورزشکاران در تیم ملی اشاره کرد و گفت: به ورزشکار نگاه می‌کنم که چه میزان پتانسیل برای حضور دارد.

وی از اشتیاق خود برای کمک به ورزشکاران این رشته در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: برای کمک به توسعه این رشته ورزشی به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده‌ام و به دنبال یافتن استعدادهای ورزشی در این استان در رشته دوچرخه‌سواری کوهستان هستم.

اشترانسار از حضور خود در همه استان‌های کشور خبر داد و گفت: به دنبال ایجاد یک جامعه بزرگ دوچرخه‌سواری هستیم تا بتوانیم از میان همه آن‌ها قهرمانانی ملی در رشته دوچرخه‌سواری کوهستان بسازیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد