تاریخ درج خبر : 1395/04/20
کد خبر : ۵۴۶۶۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد:

۱۴۰۰ انشعاب غیرمجاز آب در کهگیلویه و بویراحمد جمع‌آوری شد

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از جمع‌آوری یک هزار و ۴۰۰ انشعاب غیرمجاز آب در شهرهای این استان در سال ۹۵ خبر داد و گفت: در زمینه جمع‌آوری انشعاب‌های غیرمجاز آب با کسی تعارف نداریم.

ensheab

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، سیدیعقوب فرجی در بازدید از تاسیسات آب شرب شهر یاسوج اظهار داشت: یکی از رویکردهای اصلی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز آب است.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد افزود: در سال گذشته 4 هزار و چهارصد رشته انشعاب غیرمجاز آب به مجاز تبدیل شدند و در مدت سپری شده از سال جاری نیز بیش از یک هزار و 400 انشعاب غیرمجاز آب در سطح شهرهای استان جمع‌آوری شد.

فرجی میزان مصرف آب هر انشعاب غیرمجاز را چهار تا هفت برابر انشعاب مجاز دانشت و گفت: این موضوع در فصول گرم سال و با کاهش سطح آبهای زیر زمینی و کمبود آب بیشتر خود را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد عزم خود را برای جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز جزم کرده است تصریح کرد: شهرهای یاسوج و مادوان بیشترین انشعاب غیرمجاز را داشته‌اند.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از شهروندان هم استانی خواست تا در صورت مشاهده هرگونه انشعاب غیرمجاز و هدر رفت آب، مراتب را به سامانه 122 و اتفاقات ادارات تابعه شرکت آب و فاضلاب در شهرهای مختلف استان اطلاع دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد