تاریخ درج خبر : 1395/04/20
کد خبر : ۵۴۶۶۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

رکوردزنی بانوان فوتبالیست استان

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از حضور 5 بانوی هم استانی در اردوی تیم ملی فوتبال خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سید پرویز موسوی اظهار کرد: در حال حاضر استان کهگیلویه و بویراحمد در دو رشته ورزشی فوتسال و فوتبال در رده بانوان در کشور یکی از استان‌های برتر ازنظر حضور بازیکن در تیم‌های ملی است.

رئیس هیئت فوتبال استان گفت: بازیکنان هم استانی چنان در عرصه ملی و در تیم‌های ملی درخشیده‌اند که فدراسیون فوتبال به نیکی از بانوان فوتبالیست و فوتسالیست ما یاد می‌کند.

این مسئول افزود: اما یکی از بزرگ‌ترین مشکلات ما در استان به نبود زیرساخت‌های ورزشی برمی‌گردد که برای بانوان فضاهای اختصاصی ورزشی نداریم.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: مسئولان که به ورزش هیچ بهایی نمی‌دهند و بدتر اینکه در زمینه ورزش بانوان هیچ نگاهی که نشان‌دهنده عزم مسئولان برای رفع مشکلات باشد وجود ندارد.

این مسئول گفت: تلاش‌های زیادی کردیم تا در استان نگاه مسئولان را به ورزش تغییر دهیم اما در سال‌های اخیر هیچ توفیقی حاصل نشده است.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال‌های اخیر توفیقات بزرگی در خصوص حضور بانوان هم استانی برای حضور در تیم‌های ملی داشته‌ایم اما حتی برای یک‌بار مسئولان استان سؤال نکرده‌اند که این ورزشکاران چگونه به این افتخارات دست‌یافته‌اند و آیا نیازی به رفع مشکلات دارند؟

موسوی به آخرین موفقیت بانوان هم استانی برای حضور در تیم ملی فوتبال اشاره کرد و گفت: بانوان فوتبالیست ما این بار رکورد زدند و توانستیم تعداد 5 بازیکن به اردوی تیم ملی زیر 19 سال معرفی کنیم.

وی تصریح کرد: شبنم بهشت، زهرا علیزاده، فاطمه ارزانی، مریم ایزدپناه و هنگامه صفاتی به تیم ملی و اردوی آن دعوت‌شده‌اند.

رئیس هیئت فوتبال استان افزود: این بازیکنان باید از روز 22 تیرماه امسال خود را به مربیان تیم ملی برای یک اردوی یک‌هفته‌ای در تهران و در آکادمی ملی فوتبال معرفی کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد