تاریخ درج خبر : 1395/04/20
کد خبر : ۵۴۶۶۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -
برگزاری همایش عفاف حجاب در گچساران

امام جمعه موقت یاسوج: کانال‌های ماهواره‌ای عفت و حجاب زنان ایران اسلامی را نشانه گرفته‌اند/ نمایشگاه جنگ نرم، زن و خانواده دایر است (تصاویر)

امام‌جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه دشمن در پی کمرنگ کردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه است گفت: عفت و پاک‌دامنی، موجب استحکام ،آرامش و سکون خانواده‌ها می‌شود.

400 (3)

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، سید امان‌الله حسینی صدر در همایش عفاف و حجاب در گچساران با بیان اینکه خانواده‌ها نقش مهمی در تربیت فرزندان دارند گفت: حجاب مسئله مهمی است از درون خانواده‌ها شکل می‌گیرد و رعایت آن نه‌تنها برای زنان بلکه مردان را هم شامل می‌شود.

وی ترویج عفاف و حجاب بر مبنای آموزه‌های دینی و قرآنی،پرداختن به نظرات پیشوایان معصوم و گسترش حجاب با راه‌های تشویقی و رفع موانع از مهم‌ترین اهداف این همایش است.

حسینی صدر ابراز داشت: ایجاد امنیت اجتماعی و هویت بخشی از دیگر کارکردهای اشاعه حجاب و عفاف در جامعه است.

امام‌جمعه موقت یاسوج گفت: مردم مسلمان ایران در طول سال‌های مختلف تلاش‌های زیادی برای نگه‌داشتن حجاب در جامعه متحمل شده‌اند.

وی با بیان اینکه دشمن با حربه‌هایی گوناگون ازجمله جنگ نرم به دنبال ایجاد انحراف در بین جوانان است گفت: به‌عنوان کشوری مستقل و پیشرو در دین و علم باید مراقب این توطئه‌ها باشیم.

حسینی صدر با اشاره به اینکه سلامت اخلاقی در جامعه نیاز است افزود: زنان و دختران ایران اسلامی با الگو گیری از سیره حضرت زهرا(س) حجاب را رعایت کرده و به عفاف و ارزش‌های اسلامی پایبند باشند.

امام‌جمعه موقت یاسوج افزود: رعایت حجاب و عفاف در ایجاد آرامش روانی و درونی و استحکام نهاد خانواده و نقش مهمی دارد.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام و انقلاب امروزه برای گسترش بدحجابی و پوشش نامناسب اسلامی برنامه‎ریزی کرده گفت: متولیان امر باید با کار فرهنگی برای مقابله با جنگ نرم دشمنان گام بردارند.

امام‌جمعه موقت یاسوج گفت: رعایت نکردن حجاب در جامعه موجب افزایش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

وی اظهار داشت: ماهواره عامل نابودی عزت و غیرت و از توطئه‌های شوم دشمنان قسم‌خورده نظام و انقلاب برای ضربه زدن به فرهنگ ملی و دینی ملت ایران است.

400 (4)

حسینی صدر ابراز داشت: دشمنان با کانال‌های ماهواره‌ای و اینترنتی و سایت‌های مختلف ارزش‌ها و باورهای دینی ما را نشانه گرفته‌اند.

در این همایش نمایشگاه جنگ نرم، زن و خانواده باهدف ترویج فرهنگ رعایت پوشش اسلامی، پیشگیری و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی و رعایت فرهنگ حجاب و عفاف در مصلی شهر دوگنبدان گشایش یافت.

در این نمایشگاه محصولات فرهنگی و پوشاک (مقنعه و چادر) و 400 پوستر و عکس دایر است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد