تاریخ درج خبر : 1395/04/21
کد خبر : ۵۴۶۷۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

پیشرفت 70 درصدی ساختمان مرکزی بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت 70 درصدی ساختمان مرکزی بیمه سلامت استان خبر داد و گفت: عملیات اجرایی ساختمان بیمه سلامت شهر لیکک ابتدای مردادماه امسال آغاز می‌شود.

y-hoseini-

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سید یدالله حسینی در جمع خبرنگاران با اشاره به خدمات‌دهی بیمه سلامت به جامعه هدف خود اظهار کرد: به‌منظور تکریم ارباب‌رجوع و جلوگیری از ایاب و ذهاب غیرضروری و ارائه خدمات با 28 دفتر پیشخوان خدمات دولت قرارداد منعقد کردیم.

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد تعداد جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت در استان را 485 هزار نفر عنوان کرد و گفت: تعداد بیمه‌شدگان صندوق کارکنان دولت 98 هزار نفر، روستائیان 304 هزار و 600 نفر، سایر اقشار 34 هزار و 400 نفر، بیمه سلامت همگانی 48 هزار نفر هستند که از خدمات بیمه سلامت در بخش دولتی و خصوصی استفاده می‌کنند.

حسینی با تأکید بر اینکه به‌منظور ارائه خدمات درمانی به افراد تحت پوشش بیمه سلامت با تعداد 424 موسسه درمانی دولتی و خصوصی قرارداد انعقاد شده است، گفت: بیش از 98 درصد از مؤسسات درمانی موجود استان طرف قرارداد بیمه سلامت استان هستند.

وی در بخش دیگر سخنان خود به پروژه‌ها و اقدامات عمرانی بیمه سلامت اشاره کرد و گفت: خوشبختانه طی چند سال اخیر پروژه‌های خوبی به مرحله اجرا گذاشته شده است.

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: ساختمان مرکزی اداره کل بیمه سلامت استان اعتبار 48 میلیارد ریال با 2 هزار و 600 مترمربع زیربنا در شش طبقه در حال ساخت است که در حال حاضر پیشرفت 70 درصدی دارد.

این مسئول از تخصیص 4 میلیارد و 500 میلیون ریال برای ساخت ساختمان بیمه سلامت شهرستان گچساران به متراژ 320 مترمربع در دو طبقه خبر داد و گفت: ساختمان بیمه سلامت این شهرستان تاکنون پیشرفت 40 درصدی داشته است.

حسینی در پایان سخنان خود با بیان اینکه 300 مترمربع زمین برای احداث ساختمان شهر لیکک و اعتبار موردنیاز آن تخصیص داده شده، گفت: در اوایل مردادماه کار عملیات اجرایی این پروژه آغاز می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد