تاریخ درج خبر : 1395/04/21
کد خبر : ۵۴۶۷۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

گردهمایی مدافعان عفاف و حجاب در یاسوج

گردهمایی مدافعان عفاف و حجاب به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب در یاسوج برگزار شد.

به گزارش سایت استان، گردهمایی مدافعان عفاف و حجاب به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب با حضور مسئولان و بانوان یاسوجی ، با همکاری ادارات و نهادهای فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد از میدان هفتم تیر یاسوج آغاز و تا حسینیه عاشقان ثارالله این شهر برگزار شد.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در این گردهمایی با بیان اینکه اتحاد و انسجام در حوزه فرهنگ می‌تواند در کنار یکدیگر مشت محکمی به دهان دشمنان بزند،افزود:از ویژگی‌های استان کهگیلویه و بویراحمد سراسر شیعه بودن آن است و با توجه به مهاجرپذیر بودن این استان در صورت دیدن هرگونه تخلفی با آن برخورد خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام حمید برازش با اشاره به اینکه با حجاب در جامعه می‌توان به کانون گرم خانواده مصونیت بخشید،عنوان کرد: واکسینه شدن نسل جوان و نوجوان در مقابل هجوم فرهنگی بیگانه با حجاب صورت می‌گیرد.

وی گفت: حجاب اصلی است که موردتوجه انبیاء و اولیاء بوده و در ادوار گذشته تاریخ در میان ملت‌های مختلف وجود داشته و در آیات و روایات بر اهمیت این اصل مهم در جامعه تأکید شده است.

زنان شرکت‌کننده در این راهپیمایی با شعارهای “حجاب حکم خداست منکر آن بی‌حیاست”، “حجاب سنگر ماست خامنه‌ای رهبر ماست”، “ای مرد غیرتت کو حجاب همسرت کو”،” حجاب اسلامی خواهرم حاصل این غیرت است”،” هرکس با حجابه پیرو انقلابه” و ” یا فاطمه شعار ماست حجاب افتخار ماست” مسیر میدان هفتم تیر تا حسینیه عاشقان ثارالله یاسوج را پیمودند.

همچنین در پایان این برنامه به‌قیدقرعه به شرکت‌کنندگان جوایزی اهدا شد.

 

منبع: صبح زاگرس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد