تاریخ درج خبر : 1395/04/21
کد خبر : ۵۴۶۸۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید وزیر از مجتمع دنا صنعت یاسوج

وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم از مجتمع دنا صنعت استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.

به گزارش سایت استان، محمدرضا نعمت زاده عصر امروز به همراه سید موسی خادمی استاندار استان، زارعی نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، عدل هاشمی نماینده چهار شهرستان کهگیلویه در مجلس و جمعی از مدیران و مسئولان کشوری و استانی از مجتمع دنا صنعت باقری واقع در شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج مرکز استان بازدید کرد.

طبق مرسوم وزرای دولت یازدهم که در بازدید دیگر وزرا نیز مشاهده شد، پروازهای هوایی وزرا بر فراز استان بود که با پرواز از برخی از مجتمع‌های صنعتی و طرح‌های تولید بازدید کرده بودند.

مدیرعامل شرکت صنعتی تولیدی دنا صنعت در بازدید نعمت زاده از این مجتمع تولیدی به احداث این کارخانه اشاره کرد و گفت: این کارخانه با همکاری بانک ملی ایران و با بودجه‌ای بالغ‌بر 40 میلیارد تومان احداث شده است.

خسرو باقری کارآفرین نمونه استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این موضوع که این کارخانه در حال حاضر با تمام جدیت در حال فعالیت بوده و 120 نیرو به‌طور مستقیم در آن به فعالیت می‌پردازند، بیان کرد: عمده تولیدات این کارخانه لوله‌های پلی‌اتیلن دریایی، آب و فاضلاب بوده که بخشی از آن به خارج از کشور صادر می‌شود.

وی خواهان کمک ویژه دولت یازدهم به بخش صنعت و بخش خصوصی شد و ابراز کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای در سرمایه‌گذاری است که باید به آن دید کافی داشت.

 

منبع: بویرخبر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد