تاریخ درج خبر : 1395/04/21
کد خبر : ۵۴۶۸۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -
سید علی‌محمد بزرگواری:

صاحبان فیش‌های نجومی متعلق به حزب بادند/ نباید عده‌ای در ساحل امن حکومت اسلامی با بیت‌المال خلوت کنند

نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که صاحبان فیش‌های نجومی نه چپ و نه راست هستند، گفت: صاحبان فیش‌های نجومی وابسته به حزب بادند.

2200504253

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری  با بیان اینکه این روزها که موج فیش‌ها و حقوق نجومی سراسر کشور ما را فراگرفته است انگشت اشاره به سمت افراد و گروه‌های سیاسی خاصی نشانه رفته است و سونامی دین‌سوزی و آتش غیبت و تهمت همه‌جا را در بر گرفته است؛ افزود: وظیفه‌داریم که همه را نسبت به این بلیه خانمان‌سوز هشدار دهیم.

نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس گفت: اولاً مدیران ارشد بانک‌ها و شرکت‌های بیمه‌ای نه اصلاح‌طلب هستند و نه اصولگرا بلکه بسیاری از آن‌ها بادی به هر جهت هستند که اگر دولت کارگزاران سر کار آمد در خدمت آن‌ها بوده و اگر دولت اصلاحات آمد مخلص آن‌ها می‌شوند.

بزرگواری گفت: الآن که دولت به‌اصطلاح اعتدالی سر کار است باز این آقایان به شکل اعتدالی بروز و ظهور پیدا می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: پس طیف‌ها و جریان‌های سیاسی را متهم نکنیم که این‌ها افراد خاصی هستند.

نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس افزود: باید انگشت اشاره به سمت کسانی باشد که وظیفه خود را خوب عمل نکردند مانند برخی سازمان‌ها و دیوان‌ها که الآن باید جوابگوی رهبری و ملت ایران باشند.

بزرگواری بیان کرد: این فیش‌ها و حقوق نجومی به شرکت‌های بیمه‌ای و بانک‌ها و بعضی وزارتخانه‌ها ختم نمی‌شود بلکه باید در خارج از دستگاه‌های دولتی هم پیگیری شود تا عده‌ای دیگر در ساحل امن حکومت اسلامی که ادعای علوی بودن را هم داریم با بیت‌المال مردم خلوت نکنند.

وی گفت: باشد که تلنگری به همه مسئولان وارد شده باشد تا نگذارند بیش از این به حقوق مردم دست‌اندازی شود و امیدواریم که خواسته و مطالبه رهبری عزیز ما بر زمین نمانَد و دستور رئیس‌جمهور محترم عملی شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد