تاریخ درج خبر : 1395/04/22
کد خبر : ۵۴۶۹۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

اجرای نمایشگاه اقتصاد مقاومتی همزمان با برگزاری کنگره ملی شهدای استان

رئیس ستاد کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد گفت: با همکاری بسیج سازندگی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در حاشیه کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار می‌شود.

به گزارش سایت استان به نقل از فصلی نو، محمد نصیرزاده در نشست خبری کنگره ملی شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۲۱ کمیته برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این اجلاسیه تشکیل شده است، اظهار داشت: رئیس شورای برگزاری این کنگره آیت‌الله ملک حسینی، نائب رئیس استاندار استان و دبیر کل کنگره سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد است.

رئیس ستاد کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد افزود: برای برگزاری هرچه بهتر این کنگره مابقی اعضای شورا از مدیران کل و معاونان استاندار تشکیل شده است و از ظرفیت سایر دستگاه‌های اجرایی استفاده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این اجلاسیه به مدت ۵ روز برگزار می‌شود، بیان کرد: روز اول اجلاسیه با موضوع رزمندگان، ایثارگران، جانبازان و عشایر استان برگزار می‌شود.

نصیرزاده عنوان کرد: روز دوم با توجه به ۳ زن شهیده و ۲۰ خواهر رزمنده در استان در مقام پاسداشت زنان رزمنده اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه روز سوم اجلاس به نام شهدای دانش‌آموز است، تأکید کرد: بیشترین رزمندگان و شهدای استان را شهدای دانش‌آموز تشکیل می‌دادند.

نصیرزاده با بیان اینکه روز چهارم پیرامون شهدای روحانی است، عنوان کرد: این اجلاسیه در آخرین روز با حضور یکی از سران سه قوه برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: سعی شده تا در اجرای برنامه‌های این کنگره از توان فرزندان شهدا به‌ویژه فرزندان هنرمند شهدا استفاده شود و نمایشگاه کنگره شهدا یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این اجلاسیه است.

رئیس ستاد کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد برگزاری نمایشگاه تئاتر خیابانی، فضاسازی شهری و نصب تمثال شهدا را از دیگر برنامه‌‌های اجرایی کنگره سرداران و شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد است.

وی با بیان اینکه هزار و ۱۰۰ تمثال شهید در مرکز استان نصب می‌شود و مابقی در دیگر شهرستان‌ها نیز نصب خواهند شد، گفت: در ورودی تمامی شهرها تمثال شهدا نصب می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد