تاریخ درج خبر : 1395/04/22
کد خبر : ۵۴۶۹۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

شفاف‌سازی نیروی انتظامی درباره ابعاد یک خبر

سایت استان: فرماندهی نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به درخواست سایت استان برای شفاف‌سازی ابعاد حادثه مربوط به سجاد توفیقیان پیامی منتشر کرده است.

متن این پیام به شرح زیر است:

«درپی انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی موبایلی و متعاقب آن در سایت استان با موضوع ضرب‌وجرح فردی به نام سجاد توفیقیان توسط مأموران انتظامی شهرستان چرام و به کما رفتن این فرد به آگاهی می‌رساند با عنایت به مدارک ارائه‌شده از سوی فرماندهی انتظامی شهرستان چرام و پاسگاه انتظامی سرفاریاب،ساعت دو بامداد(نیمه‌شب)پانزدهم تیرماه سال نودوپنج حین بازرسی در محور سرفاریاب-امامزاده حمزه به یک دستگاه موتور سیکلت مشکوک شدند وبه آن دستور توقف دادند.

اما راکب موتور سکیلت به نام اسلام عارفی با بی‌توجهی به دستور ، درحالی‌که قصد زیر گرفتن مأموران را داشت ترک‌نشین آن بنام سجاد توفیقیان با کیف همراه خود ضربه‌ای محکم به سر یکی از سربازان وارد و باعث شکستگی و خونریزی سر او شد.

پس از توقف موتورسیکلت این افراد قصد فرار داشتند که مأموران آن‌ها را دستگیر و به پاسگاه محل انتقال دادند و در بازرسی‌ها مشخص شد کیف حاوی یک شیشه مشروب الکی بوده که براثر ضربه کاملاً شکسته و امحاءشده است.

پس از انجام تحقیقات مقدماتی و اخذ تعهد و با توجه به در پیش بودن ایام تعطیلات عید فطر ،این دو نفر به همراه چند نفر از بستگانشان با اظهار ندامت از کرده خود و تقاضای عفو و بخشش از مأموران به‌ویژه سرباز مصدوم،بدون هیچ‌گونه اثر ضرب‌وجرحی از پاسگاه خارج شدند.

تا اینکه پیامی با مضمون اینکه فردی به نام سجاد توفیقیان به دلیل ضرب‌وجرح توسط مأموران انتظامی چرام به کما رفته در شبکه‌های اجتماعی موبایلی و متعاقب آن در سایت استان منتشر شد که با مراجعه عوامل اطلاعات انتظامی استان به بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج ،محل بستری این فرد ،حراست این بیمارستان اعلام داشت همراهان این بیمار در هنگام بستری اظهار داشتند بیمار از قرص‌های دیازپام و کلونازپام استفاده کرده و این موضوع در پرونده او درج شده است ،همچنین برابر اظهارات پزشکان معالج هیچ‌گونه آثار ضرب‌وجرحی بر روی بدن بیمار مشهود نیست

بنابراین مراتب برای آگاهی بخشی تنویر افکار عمومی اطلاع‌رسانی می‌شود.»

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد