تاریخ درج خبر : 1395/04/23
کد خبر : ۵۴۷۰۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

انتصاب یک هم‌استانی به سمت دادستان شهرستان بِن از توابع چهارمحال و بختیارى

طى حکمى از سوى رئیس قوه قضائیه، آقاى محمدرضا سیاهپور از قضات جوان هم‌استانى به سمت دادستان عمومى و انقلاب شهرستان بِن از توابع استان چهارمحال و بختیارى منصوب شد.

photo_2016-07-14_12-56-46

به گزارش سایت استان، متن حکم ریاست قوه به این شرح است: “جناب آقاى محمدرضا سیاهپور به موجب این حکم به سمت دادستان عمومى و انقلاب شهرستان بن منصوب مى شوید. امید است با در نظر داشتن اهمیت امر قضا و مسئولیت هاى سنگین ناشى از آن ، اجراى عدالت اسلامى و رسیدگى به محرومین و ستم دیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و در انجام وظایف الهى با رعایت دقیق موازین شرعى و قانونى و همراه با سرعت لازم موفق و مؤید باشد.

لازم به ذکر آقاى محمدرضا سیاهپور داراى مدرک کارشناسى ارشد حقوق جزا است و پیش از این به عنوان قاضى دادگسترى استان گلستان و شهرستان شهرکرد مشغول به خدمت بوده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • صادقی ، احسان گفت:

  جناب آقای سیاهپور دادستان محترم شهرستانبن با اهدای سلام و تهنیت انتصاب شایسته حضرتعالی را به سمت دادستان تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون شما را در خدمت رسانی به مردم فهیم،ولای و شهید پرور شهرستان از خداوند منان مسئلت مینمایم.
  امید است در راستای احقاق حق محرومین با پشت کار و همت مضائف و با استقلال و با اقتدار کامل که زیبنده دستگاه قضایی است تکیه گاه خوب و مطمئنی برای صاحبان حق در جامعه باشید.

  و السلام علیکم و رحمه الله

 • ظهراب محمودی گفت:

  برادر سیاهپور عزیز
  انتصاب بجا و شاسیته حضرتعالی را به سمت دادستان شهرستان بن تبریک عرض نموده ، امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق و موید باشید .برادر شما ظهراب محمودی

 • شاهین باقرپور نجف اباد گفت:

  باسلام
  بسیار ازین انتصاب شایسه خوشحال و خرسندم. جناب سیاهپور از قضات برجسته استان هستند.
  به لطف پروردگار ایشاله روز ب روز شاهد پیشرفت ایشان باشیم.
  از خداوند منان ارزوی سلامتی و سربلندی ایشان را خواستاریم.

 • جليلى گفت:

  با سلام
  انتصاب شایسته و به جاى آقاى محمدرضا سیاهپور از فرزندان بویراحمد و نوه مرد تاریخ ساز بویراحمد مرحوم ملا غلامحسین سیاهپور را به هم استانى هاى شریف و خصوصا خانواده این بزرگوار تبریک عرض مى نمایم

پربازديد