تاریخ درج خبر : 1395/04/23
کد خبر : ۵۴۷۰۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -
سید شرف‌الدین ملک حسینی در بازدید از شهرستان دنا

راه برون‌رفت از مشکلات در روستاها به‌کارگیری ظرفیت‌هاست

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه برون‌رفت از مشکلات و کمبودها در روستاها و مناطق دورافتاده استان و راهکار خدمات‌رسانی هر چه مطلوب‌تر به مردم به‌کارگیری تمامی ظرفیت‌ها و امکانات در کنار عزم جدی و تلاش همه‌جانبه مدیران اجرایی است.

malek hoseini

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک حسینی در بازدید از شهرستان دنا در جمع مردم روستاهای بخش مرکزی این شهرستان افزود: شناخت دقیق و عمیق کمبودها و مشکلات مناطق روستایی و کمتر توسعه‌یافته کهگیلویه و بویراحمد نیز از راهکارهای مهم برای رفع مشکلات آن‌ها در زمینه‌های مختلف است.

وی بیان کرد: مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه تلاش، اقدام و فعالیت جدی برای رفع مشکلات و کمبودهای روستاها و مناطق دورافتاده این استان نباید کمبود اعتبار را بهانه کنند.

ملک حسینی اظهار کرد: مهم‌ترین اهداف سفر و بازدید مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد از مناطق روستایی و کمتر توسعه‌یافته این استان شناخت هر چه بیشتر عیوب و نقاط ضعف و آشنایی جامع‌تر و کامل‌تر با کمبودها، مشکلات و درد دل‌های مردم در حوزه‌های مختلف عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.

وی عنوان کرد: مشکلات و کمبودهای بخش مرکزی شهرستان دنا در این سفر و بازدید جمع‌بندی شده و با برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت اقدام‌ها، تلاش‌ها و فعالیت‌های لازم برای کاهش و یا رفع آن‌ها از سوی متولیان امر و مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد انجام شود.

کمبودها، مشکلات و نیازمندی‌های عمده بخش مرکزی شهرستان دنا که در این سفر و بازدید از سوی مردم منطقه مطرح شد شامل اجرا نشدن طرح هادی، کمبود سالن ورزشی، لزوم اصلاح و توسعه شبکه برق و سیستم روشنایی معابر، تأمین آب بخش‌های کشاورزی و آشامیدنی و وجود برخی اختلاف‌ها بین مردم و کشاورزان با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بود.

در این سفر یک‌روزه نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری از برخی روستاهای بخش مرکزی شهرستان دنا شامل کریم، امیرآباد، معصوم‌آباد، خمینی آباد، توت نده، کودان، دهند، سرمور، علی‌آباد و گندی خوری علیا و سفلی بازدید کرده و با مشکلات و کمبودهای آن‌ها آشنا خواهد شد.

82149087-70863773

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد