تاریخ درج خبر : 1395/04/23
کد خبر : ۵۴۷۰۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -
رقابت سنگین روانشناسان گچساران و بویراحمد

انتخابات چهارمین دوره شورای نظام روان‌شناسی فردا برگزار می شود

رئیس شورای نظام روان‌شناسی و مشاوره استان کهکیلویه و بویراحمد از برگزاری انتخابات چهارمین دوره شورای نظام روان‌شناسی و مشاوره در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، شهباز مظفری با بیان اینکه سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران مهم‌ترین متولی امور روان‌شناسان و مشاورین در سراسر کشور است، افزود: این سازمان مصوب مجلس شورای اسلامی بوده و اعضای شورای مرکزی آن با رأی مستقیم همه اعضاء در سراسر کشور انتخاب می‌شوند. ریاست این سازمان نیز توسط اعضای شورای مرکزی و با حکم رئیس جمهور منصوب می‌گردد.

مظفری با بیان اینکه چهارمین دوره شورای مرکزی سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره و هیأت بازرسان در روز جمعه مؤرخ ۲۵/ ۰۴ /۱۳۹۵ به طور هم‌زمان در سراسر کشور برگزار می‌گردد، افزود: کلیه افراد دارای مدرک کار‌شناسی ارشد و دکتری که دارای کارت عضویت از این سازمان باشند می‌توانند در این انتخابات شرکت نمایند.

وی در ادامه ضمن بیان اینکه انتخابات در استان کهکیلویه و بویراحمد نیز در دو شهرستان بویراحمد و گچساران در روز جمعه ۲۵ تیرماه از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۷ در این دو حوزه برگزار می‌گردد، افزود: هر رأی‌دهنده می‌تواند ۱۴ نفر را که شامل ۶ روان‌شناس، ۵ مشاور و ۳ بازرس هستند انتخاب نماید.

آدرس مکان حوزه‌های برگزاری انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد از این قرار هستند:

بویراحمد: روبروی فرعی ۵ سالم آباد- اداره کتابخانه مرکزی استان– سالن اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان

گچساران: جنب مرکز بهداشت شهرستان- اداره فرمانداری گچساران- سالن فرمانداری

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد