تاریخ درج خبر : 1395/04/23
کد خبر : ۵۴۷۱۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -
نزاع دسته‌جمعی در سی سخت

حضور نیروی انتظامی با تأخیر 25 دقیقه‌ای در فاصله 700 متری

طی یک نزاع دسته‌جمعی که شب گذشته در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا به وقوع پیوست گروهی از جوانان سی سخت و افرادی از روستای توتنده به شهر وارده شده بودند به‌شدت همدیگر را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

به گزارش سایت استان به نقل از صبح زاگرس، طی یک نزاع دسته‌جمعی که شب گذشته در شهر سی سخت به وقوع پیوست گروهی از جوانان سی سخت و افرادی که از روستای توتنده به شهر وارده شده بودند به‌شدت همدیگر را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

به گفته شاهدان این ماجرا در ابتدای این درگیری که رفته‌رفته به یک نزاع تمام‌عیار تبدیل شد تعداد زیادی از افراد حاضر درصحنه بعد از مشاهده این درگیری اقدام به تماس با مأموران نیروی انتظامی و کلانتری کردند اما هیچ خبری از ورود مأموران برای پایان دادن به درگیری نشد.

در این نزاع ضاربان فراری که با خود قمه و زنجیر به همراه داشتند بعد از ادامه بگوومگوی مختصر به سمت طرف مقابل خود حمله‌ور شده که با واکنش جوانانی از سی سخت مواجه و مجبور به فرار از صحنه درگیری شدند.

در فضای ملتهب حاکم بر این نزاع و حضور افراد حاضر در درگیری که بیش از حدود 20 دقیقه‌ای به طول انجامید طی تماس‌های متعدد شهروندان با مأموران نیروی انتظامی درخواست کمک برای پایان بخشی به درگیری شد که متأسفانه در زمان درگیری و حضور هر دو گروه هیچ‌یک از مأموران کلانتری به محل درگیری حاضر نشدند.

 در این شرایط و بعد از چندین ضربه قمه و زنجیر توسط ضربان فراری که از روستای توتنده خود را به سی سخت رسانیده بودند افراد خاطی از محل نزاع فرار کردند و با پایان بخشی نزاع و بعدازاینکه حدود 25 دقیقه از نزاع می‌گذشت نیروهای کلانتری خود را به صحنه نزاع رسانیدند که این امر سبب نگرانی شدید اهالی که دچار رعب و وحشت شده بودند را به همراه داشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد