تاریخ درج خبر : 1395/04/24
کد خبر : ۵۴۷۱۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -
امام‌جمعه یاسوج:

حرف‌های ساده‌لوحانه عده‌ای برای ایجاد رابطه با آمریکا/ سر و ته حقوق‌های نجومی با استعفا به هم نیاید

امام‌جمعه یاسوج گفت: برخی در کشور ساده‌لوحانه از ارتباط با آمریکا سخن می‌گویند.

hoseini

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، آیت‌الله سید علی‌اصغر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فرارسیدن هفته تأمین اجتماعی اظهار کرد: سازمان تأمین اجتماعی بزرگ‌ترین سازمان بیمه‌ای در کشور است که خدمات خوبی به مردم ازجمله به کارگران ارائه می‌دهد.

امام‌جمعه یاسوج گفت: از برخی کارفرمایان در استان انتظار داریم بیمه افراد زیر پوشش خود را به‌موقع پرداخت کنند تا تأمین اجتماعی در ارائه خدمات خود به افراد زیر پوشش دچار مشکل نشود.

حسینی در بخش دیگری از اظهارات خود در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: 26 تیرماه سالروز تأسیس نهاد شورای نگهبان در کشور است.

وی با اشاره به وظایفی که در قانون بر عهده شورای نگهبان گذاشته شده است، افزود: این شورا ضامن اسلامی ماندن و اسلامی بودن احکام و مصوبات مجلس شورای اسلامی است.

امام‌جمعه شهر یاسوج در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرکز استان به قیام 30 تیر به رهبری آیت‌الله کاشانی اشاره کرد و گفت: این قیام به رهبری علمای اسلامی برای مقابله با استعمار و استکبار و همچنین ظلم و ستم رژیم پهلوی بود.

حسینی افزود: روحانیت در طول تاریخ برابر هرگونه قدرت‌طلبی استکبار و استبداد داخلی قد علم کردند و آرامش امروز ما مرهون فداکاری و ازخودگذشتگی چنین افرادی است.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود به سخنان روز 5 فروردین وزیر خزانه‌داری آمریکا در خصوص تصویب تحریم‌های جدید علیه ایران اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب همواره در خصوص پیمان‌شکنی آمریکا هشدارهای لازم را داده‌اند.

امام‌جمعه مرکز استان تصریح کرد: آمریکا به تعهدات خود در برجام عمل نکرد و نشان داد که همیشه بد عهد و پیمان‌شکن بوده است.

حسینی به برخی از ساده‌لوحان که از ارتباط با آمریکا دم می‌زنند اشاره کرد و گفت: برخی هم عامدانه در کشور به دنبال این موضوع هستند که لازم است نگاهی به سرانجام بدفرجام برجام داشته باشند.

امام‌جمعه یاسوج در بخش دیگری از اظهارات خود به موضوع حقوق‌های نجومی و فیش‌های حقوقی آن‌چنانی برخی مدیران اشاره کرد و گفت: همان‌گونه که رهبری معظم انقلاب فرمودند باید به‌صورت قاطعانه با این گونه قانون‌شکنی‌ها برخورد شود.

وی خاطرنشان کرد: نباید سروته این موضوع با استعفا به هم بیاید بلکه مردم منتظر برگرداندن این مبالغ به بیت‌المال بوده و البته مهم‌ترین قسمت نیز مجازات خاطیان است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد