تاریخ درج خبر : 1395/04/24
کد خبر : ۵۴۷۱۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس هیأت مدیره مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد:

رسانه‌ها برای گسترش دامنه فعالیت خیرین سلامت در کهگیلویه و بویراحمد فرهنگ‌سازی کنند

رئیس هیأت مدیره مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد از رسانه‌ها محلی خواست که برای گسترش تعداد خیرین سلامت در کهگیلویه و بویراحمد فرهنگ‌سازی کنند.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، محمدرضا نیکبخت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسیاری از زیرساخت‌های حوزه سلامت در استان کهگیلویه و بویراحمد فراهم نیست.

رئیس هیأت مدیره مجمع خیرین سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: دولت هم به تنهایی قادر به ساخت و ایجاد بسترها و زیرساخت‌ها نیست لذا باید با استفاده از توان خیرین حوزه سلامت این مشکلات را برطرف کنیم.

نیکبخت گفت: در برخی از شهرهای استان نیاز به کار بیشتری داریم و باید با گسترش چتر مجمع خیرین سلامت در همه استان از توان افراد خیرخواه برای توسعه فضاهای درمانی استفاده کنیم.

این مسؤول افزود: در شهر یاسوج نیز برای تکمیل برخی از فضاهای درمانی علاوه بر کمک‌های دولتی به کمک خیران بیش از هر زمان دیگری نیازمندیم.

رئیس هیأت مدیره مجمع خیرین سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: رسانه‌ها نقش مهمی در فرهنگ‌سازی برای حضور خیرین در این حوزه دارند که با توانی که از رسانه‌های استان سراغ داریم می‌توان به آینده امیدوار بود.

این مسؤول گفت: مجمع خیرین سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد به همین منظور از همه کسانی که توانایی کمک به حوزه درمان و سلامت استان را دارند استمداد می‌طلبد و دست یاری به سوی آن‌ها بلند می‌کند تا بتوانیم در حوزه سلامت گام‌های اساسی برای مردم محروم و مستضعف برداشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد