تاریخ درج خبر : 1395/04/24
کد خبر : ۵۴۷۱۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

حاشیه‌های کنسرت امید جهان در گچساران (+تصاویر)

برگزاری کنسرت موسیقی با خوانندگی دو هنرمند کشور امید جهان و محمد یاوری در گچساران نیمه‌تمام ماند.

به گزارش سایت استان به نقل از بویرنیوز، این کنسرت با یک ساعت تأخیر آن‌هم در سالن ورزشی پانصد دستگاه گچساران که فاقد سیستم خنک‌کننده بود، برگزار شد دراین‌بین هوای بسیار گرم سالن باعث رنجش و کلافه شدن شهروندان گچسارانی که برای دیدن این کنسرت رفته بودند شد.

خوانندگان این کنسرت با دو ساعت تأخیر وارد سالن شدند این در حالی بود که مجری برنامه در مدت‌زمان تأخیر برای سرگرم کردن مردم به سرودن اشعار و خاطرات طنز و لطیفه‌گویی پرداخت و گرمای هوا و همچنین تأخیر در اجرای برنامه گلایه‌مندی مردم را بیشتر کرد.

در هنگام اجرای برنامه عده‌ای جوان تماشاگرنما دست به حرکات غیرمتعارف زده و باعث اخلال در اجرای برنامه شدند.

تقاضای و درخواست خوانندگان این کنسرت و تذکرات مسئولان برگزاری این برنامه هم چاره‌ساز نشد.

درنهایت امید جهان خواننده کشور به علت رعایت نکردن شئون اسلامی و حرکات غیرمتعارف از طرف عده‌ای، از حاضرین در این برنامه عذرخواهی کرد و از اجرا و ادامه برنامه خودداری کرد.

هنرمند مطرح کشوری با اظهار تأسف از اتفاق پیش افتاده بیان کرد: من از تهران خودم را برای اجرای این برنامه رساندم و همیشه مردم گچساران را مردمی انقلابی و بافرهنگ و هنردوست میدانم اما امروز عده‌ای باعث بی‌نظمی در اجرای برنامه شدند و به ما اجازه ندادن که به نحوه شایسته برنامه‌هایمان را اجرا بکنیم.

در ادامه شهروندانی که برای دیدن این کنسرت آمده بودند با اظهار ناراحتی و گلایه شدید از شرایط پیش‌آمده خواستار برخورد جدی مسئولان شهر با مسببان این بی‌نظمی‌ها شدند و عنوان کردند ما برای دیدن این برنامه نفری مبلغ ۱۵ هزار تومان بهاء بلیط پرداخت کرده‌ایم و آنگاه عده‌ای در عین ناباوری و به‌سادگی اجرای این برنامه را برهم زدند و با این حرکت باعث بدبینی برگزارکنندگان این کنسرت نسبت به شهر هنردوست گچساران شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد