تاریخ درج خبر : 1395/04/24
کد خبر : ۵۴۷۱۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -
بر اساس گزارش رسانه‌ها

تغییر در کمیته امداد شهرستان بویراحمد/نجفی: به دلیل مسائل سیاسی با من برخورد کردند

بر اساس حکمی از سوی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) روسای کمیته امداد مناطق ۱ و ۲ تغییر کردند.

به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، بر اساس این حکم، علیرضا نجفی رئیس کمیته امداد منطقه دو بویراحمد جای خود را ولایتی‌فر داد و قبادپور جایگزین سید محمدرضا دستفال رئیس کمیته امداد منطقه یک شد.

علیرضا نجفی مدیر کمیته امداد منطقه دو شهرستان بویراحمد درباره جزئیات تغییرش از سمت خود، به رسانه‌ها این‌گونه گفته است؛ بنده جانباز هستم و تقریباً ۴ ماه به بازنشستگی‌ام باقی نمانده که به دلیل مسائل سیاسی این‌گونه با بنده برخورد کردند.

وی با تأکید بر اینکه شورای ارزشیابی کاملاً خطی و جناحی عمل می‌کند، گفت: دلیل عزل بنده و رئیس منطقه یک شهرستان بویراحمد حمایتمان از غلام محمد زارعی بود.

نجفی با بیان اینکه مدیرکل جدید کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد شناخت کامل از کارمندان ندارد و نظر شورای ارزشیابی را مدنظر قرار می‌دهد، گفت: متأسفانه اعضای شورای ارزشیابی کمیته امداد که به لحاظ فکری وابسته به جریان جبهه پایداری هستند این‌گونه با ما برخورد کردند.

وی ادامه داد: جناب مهندس فتاح همواره در تمامی سخنان خود تأکید داشتند که کمیته امداد سیاسی نیست و نباید کسی حزبی عمل کند ولی متأسفانه در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خط و جناحی عمل شده به‌گونه‌ای که وقتی سیاست کلی سازمان را به مدیرکل گوشزد کردم گفت «من مستقل تصمیم می‌گیرم و کاری به کسی ندارم.»

نجفی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه ازلحاظ اخلاقی و رفتاری و اداری از کارمندان نمونه بودم، گفت: متأسفانه هنوز دلیل عزل بنده و دیگر همکاران روشن نیست چراکه آقایان خودشان سیاسی عمل کردند و ما را به خاطر حمایت از نماینده خود و شکست تاریخی اصولگرایان این‌گونه در روزهای پایانی زمان بازنشستگی برخورد کردند.

وی تصریح کرد: نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا موضوع را از طریق مهندس فتاح پیگیری کردند و زارعی در دیدار با فتاح تأکید کرد چرا در نهادی که نباید خط و جناحی عمل شود با برخی از کارکنان این‌گونه برخورد شده است.

نجفی در پایان تصریح کرد: بنده به دلیل شرایط بدی که بر محیط اداری کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد حاکم بود در ۳۱ خردادماه نزد آقای فتاح رفتم و ایشان قول مساعد دادند که پیگیری کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد