تاریخ درج خبر : 1395/04/25
کد خبر : ۵۴۷۲۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

اولویت‌های بانوان با تشکیل اتاق فکر همزمان با سفر هیأت دولت به کهگیلویه و بویراحمد مشخص شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای رفع مشکلات حوزه زنان مجموعه‌ای از بانوان ادارات در قالب اتاق فکر برنامه‌های این حوزه را جمع‌آوری تا با سفر هیئت دولت به استان در جلسه حوزه زنان مطرح و پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، فتاح محمدی در نشست فعالان حوزه زنان با اشاره به آغاز هفته حجاب و عفاف اظهار کرد: اقدامات خوبی در این هفته در سطح کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه فرهنگ حجاب و عفاف فرهنگ استراتژیک و راهبردی است، تصریح کرد: نشر و نهادینه کردن این فرهنگ وظیفه عمومی بوده و مختص نهاد و دستگاه خاصی نیست.

محمدی نقش محوری بانوان در خانواده و جامعه را نقشی مهم و تأثیرگذار در نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف عنوان کرد و گفت: زنان به دلیل نقش تربیتی که دارند باعث شده تا در این مقوله به آن‌ها توجه ویژه‌ای شود.

وی با تأکید بر اینکه مقوله حجاب و عفاف امری همگانی و عمومی است، گفت: امیدواریم جامعه زنان با توجه به نقش و جایگاهی که در سطح خانواده و جامعه دارند در راستای نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف تلاش کنند.

این مسئول در ادامه سخنان خود با اشاره به سفر هیئت دولت به کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: در راستای رفع مشکلات حوزه زنان مجموعه‌ای از بانوان ادارات در قالب اتاق فکر برنامه‌های این حوزه را جمع‌آوری تا در جلسه حوزه زنان مطرح و پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سفر هیئت دولت به استان فراتر از جریان و حزب است، گفت: نگاه به سفر هیئت دولت نباید حزبی و سیاسی باشد لذا همه ما باید از دولت که نماد حکومت اسلامی است استقبال کنیم.

محمدی ادامه داد: درصورتی‌که مردم خارج از نگاه حزبی و جریانی به سفر هیئت دولت به کهگیلویه و بویراحمد نگاه کنند قطعاً پیامدهای اجتماعی خوبی شامل استان خواهد شد.

وی اذعان کرد: فرهنگ ایلی و عشایری کهگیلویه و بویراحمد ایجاب می‌کند تا از هیئت دولت به استان استقبال باشکوهی داشته باشیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف بیداد می‌کند، گفت: گلایه‌ بانوان در خصوص آسیب‌های اجتماعی که در محیط‌های کار خصوصی که بانوان را تهدید می‌کند قابل‌قبول بوده لذا اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت و معدن به‌عنوان متولی بر امکان خصوصی نظارت داشته باشند و در صورت نیاز استانداری در این خصوص ورود پیدا می‌کند.

این مسئول در ادامه اذعان کرد: در راستای بررسی و شناسایی آسیب‌های فضای مجازی کارگروهی زیرمجموعه شورای تأمین استان تشکیل دادیم تا آسیب‌های این حوزه بررسی شود.

محمدی خاطرنشان کرد: نظارت‌های خوبی در بحث آسیب‌های فضای مجازی صورت می‌گیرد ولی به جهت ظرفیت‌های موجود بخشی از مدیریت فضای مجازی خارج از اختیارات استان و بعضاً کشور است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد