تاریخ درج خبر : 1395/04/25
کد خبر : ۵۴۷۲۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد:

بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد با کمبود نیروی متخصص روبه‌رو است

معاون پشتیبانی و منابع انسانی سازمان بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد از کمبود نیروی متخصص در این سازمان خبر داد و گفت: ۳۰۹ پست مصوب خالی در این سازمان وجود دارد که انتظار می‌رود دولت در این زمینه چاره‌اندیشی کند.

bezesti 1

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، خلیفه جمشیدی اظهار داشت: سازمان بهزیستی یک دستگاه اجرایی تخصصی بوده و برای ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف نیاز به وجود نیروی انسانی متخصص وجود دارد که هم‌اکنون این سازمان در این زمینه با مشکل روبه‌رو است.

وی با اشاره به طرح استخدام مهر آفرین در دولت گذشته عنوان کرد: این طرح بنا به دلایلی در این استان اجرایی نشده و طی چند سال اخیر نیز هیچ‌گونه استخدامی در سازمان بهزیستی برای کمبود نیروی انسانی انجام نگرفت.

جمشیدی ابراز کرد: یکی از درخواست‌های سازمان بهزیستی از مجموعه دولت اخذ مجوز لازم برای استخدام نیروی انسانی متخصص و لازم در سازمان بهزیستی که انتظار می‌رود در این زمینه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و سازمان مرکزی بهزیستی همکاری کنند.

6 هزار معلول پشت نوبت بهره‌مندی از خدمات بهزیستی

معاون پشتیبانی و منابع انسانی سازمان بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد افزود: 6 هزار معلول پشت نوبتی حائز شرایط تحت پوشش بهزیستی داریم که بنا به کمبود اعتبار امکان بهره‌مندی از خدمات را ندارند که تحت پوشش قرار گرفتن این افراد نیازمند حمایت دولت و مجموعه مسئولان متولی است.

جمشیدی از انجام مکاتبات متعدد برای تحت پوشش قرار گرفتن 6 هزار معلول پشت نوبتی در این استان خبر داد و گفت: طی مکاتبه‌ای با استاندار خواستار طرح این موضوع در کمیته اجتماعی به‌عنوان یکی از موضوعات قابل‌طرح در سفر هیئت دولت و رئیس‌جمهوری به استان شدیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد