تاریخ درج خبر : 1395/04/26
کد خبر : ۵۴۷۳۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری اطلاعات برگزار شد (تصاویر)

هشتمین دوره آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری اطلاعات رتبه سه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، جمعه 25 تیرماه به‌طور هم‌زمان با 21 نظام استانی در یاسوج برگزار شد.

azmoon - 12 (1)

به گزارش سایت استان به نقل از دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کهگیلویه و بویراحمد، داوطلبان در چهار رشته حوزه فناوری اطلاعات شامل شبکه و اینترنت، مشاوره مدیریت و آموزش، سخت‌افزار و مشاوره و نرم‌افزار در آزمون احراز صلاحیت مشاوران شرکت کردند.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای پیرو بخشنامه شورای عالی داده‌ورزی کشور و الزام اخذ مجوز فعالیت از این سازمان برای حضور و مشارکت اشخاص حقیقی در پروژه‌های مشاوره و نظارت حوزه فناوری اطلاعات، هشتمین دوره آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری اطلاعات رتبه سه را روز جمعه 25 تیرماه 1395 رأس ساعت 10 صبح در سراسر کشور برگزار کرد.

آزمون مشاوران در 21 نظام صنفی رایانه‌ای استانی و با استقبال گرم داوطلبان در سراسر کشور برگزار شد.

شرکت‌کنندگان پس از قبولی در این آزمون و اخذ مجوز از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، قادر خواهند بود با عنوان کارشناس مشاور در مناقصات و پروژه‌های مشاوره فناوری اطلاعات حضور یابند.

همچنین طبق آیین‏‎نامه رتبه‎بندی شورای عالی انفورماتیک کشور، شرکت‎ها به‌منظور ارتقا از رتبه 4 به 3 و بالاتر لازم است نسبت به ارائه تعدادی قرارداد با نصاب ظرفیت انجام کار مرتبط به سامانه ساجات اقدام کنند. در تبصره 1 ماده 8 این آیین‌نامه، عنوان‌شده داشتن حداقل 3 مشاور احراز صلاحیت شده توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای معادل یک قرارداد محاسبه‌شده و به‌این‌ترتیب در فرآیند امتیازدهی و رتبه‎بندی شرکت‎ها لحاظ می‎شود.

نتایج آزمون مشاوران پایه سه حوزه فناوری اطلاعات از طریق پورتال‌های استانی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اطلاع‌رسانی خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد