تاریخ درج خبر : 1395/04/26
کد خبر : ۵۴۷۳۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد:

آتش در جنگل‌‌ها و مراتع باشت همچنان ادامه دارد/ فردا صبح بالگرد می‌رسد‌

مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ‌آتش‌سوزی در جنگل‌ها و مراتع شهرستان باشت همچنان ادامه دارد و قرار است فردا بالگرد به منطقه اعزام شود.

mahar e atash (2)

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، عزت‌الله بهشتی اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌های انجام‌شده با سازمان جنگل‌ها و رایزنی‌های این سازمان با ستاد بحران کشور قرار است فردا صبح بالگردی برای مهار آتش به استان کهگیلویه و بویراحمد بفرستند.

مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بخش وسیعی از مراتع و جنگل‌های استان از دیروز تاکنون طعمه حریق شدند و از میزان خسارت وارده و حجم این آتش‌سوزی اطلاع دقیقی در دست نیست.

وی بیان کرد: هم‌اکنون کارکنان منابع طبیعی با همکاری نیروهای بسیج و محیط‌زیست مشغول خاموش کردن آتش هستند و متأسفانه ستاد بحران هیچ‌گونه همکاری نکرد.

بهشتی عنوان کرد: از دیروز تاکنون 6 فقره آتش‌سوزی در استان رخ داده که 5 فقره آن مهار شد و یک فقره آن در باشت همچنان ادامه دارد.

طبق بررسی‌های میدانی انجام‌شده، مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد به همراه پرسنل این اداره کل با دست‌خالی مشغول عملیات مهار آتش هستند و شعله‌های آتش اجازه یک ساعت استراحت را به آن‌ها نمی‌دهد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد