تاریخ درج خبر : 1395/04/26
کد خبر : ۵۴۷۳۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -
براساس گزارش‌های رسیده به سایت استان؛

مدیرکلی که سر کار نمی‌آید! / اخراج 4 نیروی شرکتی و جذب 7 نیروی جدید

*سایت استان: مطلب پیش‌رو از سری گزارش‌های دریافتی سایت استان است و انتشار آن الزاماً به معنی تائید تمام یا بخشی از آن نیست.

به اذعان برخی کارکنان یکی از دستگاه‌های دولتی، مدیر غیربومی این سازمان در طول هفته، به‌ندرت در محل کار خود حاضر می‌شود و وقتی نیز کارکنان و یا ارباب‌رجوع سراغ این مدیر را می‌گیرند در جواب می‌گوید که در جلسات استانداری و یا دیگر جلسات استانی حضور دارد. درحالی‌که طبق تحقیقات به‌عمل‌آمده کمترین حضور را در جلسات استانداری دارد به‌طوری‌که مسئولان استانداری نیز بارها غیبت وی در جلسات را تذکر داده است.

برخی کارکنان این اداره می‌گویند که این مدیر در طول هفته بین دو تا سه روز و معمولاً هم دو تا سه ساعت در محل کار خود حاضر می‌شود و در این مدت نیز به اتاق کارش رفته و در را قفل می‌کند و هیچ‌کس را هم به حضور نمی‌پذیرد.

البته تخلفات این مدیر غیربومی به همین‌جا ختم نمی‌شود.

گفته می‌شود در سال گذشته 4 نفر از نیروهای شرکتی با چند سال سابقه کار را به بهانه نبود اعتبار از دستگاه متبوع اخراج کرده و البته از زمانی که مدیر شده نیز 6 تا 7 نفر را به مجموعه اضافه کرده است. که حداقل سه نفر از این افراد که در این مدت مشغول به کار شده‌اند اقوام این مدیر هستند.

ذی‌حساب این دستگاه دولتی که چند بار در خصوص اقدامات غیرقانونی این مدیر زیر باز نرفته و خواستار اعمال ماده 91 قانون (که ذی‌حساب را در خصوص تخلفات مدیر بی‌گناه می‌داند) شده است و هر بار مدیر از زیر بار این کار شانه خالی کرده است و در جدیدترین اقدام نیز این ذی‌حساب را به شهرستان گچساران تبعید کرده است.

این مدیر غیربومی در برابر تعریف اثرانگشت خود جهت حضوروغیاب مقاومت می‌کند درحالی‌که طبق گفته افراد مطلع در همه استان‌ها مدیران کل این دستگاه دولتی مثل سایر کارمندان از سیستم ثبت ورود و خروج که در ورودی ادارات نصب ‌شده استفاده می‌کنند و ساعات حضور و خروج خود را ثبت می‌کنند.

گفته می‌شود بازرسی استانداری و شخص استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در جریان این امر قرار گرفته‌اند اما مشخص نیست چه اقداماتی تاکنون انجام داده‌اند.

 برخی کارمندان این اداره به پیوست خبر، اسنادی در خصوص تخلفات صورت گرفته در اختیار سایت استان قرار داده‌اند که در صورت ادامه تخلفات و عدم برخورد نهادهای نظارتی از طریق همین سایت منتشر می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • همشهری گفت:

  با سلام این چیزا دیگه عادی شده ..مطمین باشین اقای …….. در جریان کارای مدیرش هست از کجا معلوم نباشه که این چند نیروی جدید سفارش ……. نباشن …… ما شده معامله بازی

 • ناشناس گفت:

  جناب اقای محمود ارام شما کامنت همکاران من رو اینجا نمی زارید ولی کامنتی که گله می کنن از اینکه کامنت انها منتشر نمی شود را منتشر می کنین؟رسالت اصلاح طلبی و روزنامه نگاری شما کجا رفته؟ نکند اسیر استخدامی دانشگاه یاسوج شده است؟

  • آرام گفت:

   سلام دوست ندیده و ناشناخته ام
   در خصوص بخش خبر و تایید کامنت ها بنده مسولیتی ندارم. آقای ذکاوت مسئول این کار است.
   موفق باشید

 • ناشناس گفت:

  دست شما درد نکند که کامنت های ما را منتشر نمیکنی.وقتی سایت استان این کار ذو میکند وای به احوال سایر سایتها……………………

 • ناشناس گفت:

  باسلام من دقیقا از وضعیت این اداره اطلاع کافی دارم و اگر سایت محترم به واقیت ازادی اطلاع رسانی اعتقاد دارد انتظار دارم این مطالب که صددرصد صحت دارد را درج کند
  1 اول ای مدیر از نیرو های متدین وشناخته شده کشور ومتا سفانه در استان هر کسی که عزل میشود ویا برخوردی با ان میشود سعی بر شایعه سازی میکنند که لازم بگم که اقایان محترم دیگر این نسخه جواب نمی دهد
  2در جایی که شما میگویید عیر بومی چطور ادعا می کنید فامیل خودش اورده این همه دروغ فقط بخاطر برخورد قانونی با افرادی که سالها ….. کردندمحض اطلاع هیچ یک از افراد در اداره از بستگان ایشان نمی باشد وایشان در استان هیچ فامیلی ندارد

 • یکی از اهالی خیابان فردوسی گفت:

  فکر کنم یکی از همین دو اداره ای است که استاندار به تازگی از اونجا بازدید سرزده کرده است. آخه استاندار بدون علت سرزده به جایی نمیره!
  ضمن اینکه در جریان هستم همین مدیر غیربومی……………………………………………………………………………………………………………………..

 • ناشناس گفت:

  اوفففف….ایشون کسی بود که معاونین متشخص و متخصص و کار بلد و بی نظیری مثل ………………….. را برکنار کرد و هیچ کس نتونست باهاش برخوردی کنه حالا شما می‌فرمائید که چهار نیروی بیچاره شرکتی را اخراج کرده صاحب تو استان براشون پیدا شه….زهی خیال بتطا سایت استان…!!!؟؟؟؟

 • همکار گفت:

  چرا میترسی نام ببری اخبارت هم کذب هست

 • ناشناس گفت:

  حتما حقوق نجومی هم می گیره شک نکنید

پربازديد