تاریخ درج خبر : 1395/04/26
کد خبر : ۵۴۷۳۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -
اولویت‌های جهاد کشاورزی در سفر هیئت دولت؛

ابلاغ هفت پروژه به معاون اول رئیس‌جمهور / 286 میلیارد ریال اعتبار موردنیاز بخش کشاورزی برای سال 95 و 96

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد اولویت‌های این سازمان در سفر هیئت دولت به استان را تشریح کرد.

77378912

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، جعفر گوهرگانی ضمن تشریح اولویت‌های سازمان جهاد کشاورزی، گفت: پس از برگزاری جلسه با وزیر جهاد کشاورزی و همچنین برگزاری نشست‌هایی با مسئولان ارشد استان هفت پروژه جهاد کشاورزی برای سفر هیئت دولت به استان مشخص و به معاون اول رئیس‌جمهور ابلاغ شد.

وی با اشاره به پروژه‌های جهاد کشاورزی استان گفت: این پروژه‌ها عمدتاً پروژه‌های تأمین آب شامل سامانه نوین آبی، توسعه باغات در اراضی شیب‌دار دیم و آبی، مجتمع‌های گلخانه‌ای، مجتمع‌های دامپروری و موضوع آبخیزداری و آبخوان‌داری است که عمدتاً این پروژه‌های کلان و تأثیرگذار هستند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اجرایی و عملیاتی شدن برنامه‌های سازمان جهاد کشاورزی می‌تواند منجر به توسعه صنعت کشاورزی و ایجاد اشتغال شود.

وی تصریح کرد: سرجمع اعتبارات سال 95 و 96 بخش کشاورزی استان 268 میلیارد تومان است که این مبلغ به تأیید وزیر جهاد کشاورزی رسیده و به معاون اول رئیس‌جمهور هم ابلاغ شده، لذا امیدواریم در سفر آتی هیئت دولت این مبلغ توسط ریاست‌جمهور تصویب و ابلاغ شود.

از هیچ تلاشی برای توسعه استان دریغ نمی‌کنم

گوهرگانی در بخش دیگری از سخنان خود با رد خبر برکناری‌اش گفت: به مدت دو روز برای پیگیری سفر هیئت دولت و تصویب طرح‌های پیشنهادی از طریق وزارتخانه در مرکز کشور بودم و خبر برکناری من را برخی رسانه‌های مغرض اعلام کردند که این خبر صحت ندارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه به استان محل زندگی‌ام علاقه‌مند هستم، گفت: برای عمران، توسعه و آبادانی این استان از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهم کرد.

وی اضافه کرد: خدا را شاکرم از روزی که در سمت‌های کارشناس، معاون، مدیر و رئیس جهاد کشاورزی منصوب شدم هدفم خدمت به مردم استانم بوده که تاکنون با همکاری همکارانم در جهاد کشاورزی توانستیم خدمات و اقدامات خوبی برای توسعه استان انجام دهیم.

گوهرگانی اضافه کرد: کماکان به‌عنوان رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد هستم و تا زمانی که این مسؤولیت را بر دوش دارم با تمام توان به کارم ادامه می‌دهم.

وی ابراز امیدواری کرد: طرح‌های جهاد کشاورزی استان در سفر هیئت دولت به استان تصویب و ظرف دو سه سال اخیر اجرا و نهایی شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد