تاریخ درج خبر : 1395/04/26
کد خبر : ۵۴۷۴۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛

مسئولان در سفر هیئت دولت به استان مطالبه گر باشند/ باید مردم را برای استقبال از دولت تشویق کرد

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران و مسؤولان کهگیلویه و بویراحمد باید با برنامه‌ریزی دقیق و درست خواسته‌‌های مردم را به خوبی از هیأت دولت مطالبه کنند و مطالبه گر حقوق مردم باشند.

فتاح محمدی
به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، فتاح محمدی در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور مدیران دستگاه‌های دولتی این استان پیش از سفر هیئت دولت به استان برگزار شد، به مطالبه گری مسئولان استانی در این سفر اشاره کرد و گفت: سرمایه‌گذاری یکی از راه‌های برون رفت استان کهگیلویه و بویراحمد از مشکلات فعلی است و بدون شک باید موانع بر سر راه این مقوله برداشته شود تا اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری تحقق پیدا کند.
وی تعارضات اجتماعی راز از جمله عوامل سر راه سرمایه‌گذاری در استان دانست و افزود: یکی از مشکلات مهم در امر توسعه در استان مشکلات و معارضات اجتماعی است که باید مرتفع شود.
معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت به اهمیت اقتصاد مقاومتی و خرید کالای ایرانی و نهادینه کردن این موضوع در جامعه اشاره کرد و گفت: به فرموده مقام معظم رهبری خرید کالای ایرانی مجاهدت است و قطعاً هر چه قدر کالای ایرانی دارای کیفیت باشد نقش مهمتری در بازارها ایفا می‌کند.
محمدی به سفر آینده رئیس جمهور به این استان اشاره کرد و گفت: حضور رئیس جمهور و دولتمردان در استان‌ها از دموکراسی دینی سرچشمه می‌گیرد و از سویی استقبال مردم از سفر هیأت دولت نشان از نگاه مردم به حاکمیت است.
وی با بیان اینکه بدون شک استقبال مردم نشان‌دهنده رضایت مردم از نظام و حاکمیت خواهد بود، ابراز کرد: این استقبال در مشروعیت و مقبولیت نظام می‌تواند در سطح ملی و بین‌المللی تأثیر به‌سزایی داشته باشد.
معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر این موضوع که مسئولان باید مردم را برای حضور در سفر هیأت دولت تشویق و ترغیب کنند،بیان کرد:مدیران و مسؤولان کهگیلویه و بویراحمد باید با برنامه‌ریزی دقیق و درست خواسته‌‌های مردم را به خوبی از هیأت دولت مطالبه کنند و مطالبه گر حقوق مردم باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد