تاریخ درج خبر : 1395/04/26
کد خبر : ۵۴۷۴۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

خودروی پراید با 80 میلیون ریال خلافی در باشت توقیف شد

فرمانده انتظامی باشت گفت: یک دستگاه خودروی پراید با 80 میلیون ریال خلافی در این شهرستان توقیف شد و به پارکینگ انتقال یافت.
به گزارش سایت استان به نقل از پایگاه خبری پلیس کهگیلویه و بویراحمد، سرگرد رضا چشم مهتاب افزود: در راستای برخورد با رانندگان متخلف و خودروهای دارای خلافی بالای 10 میلیون ریال در باشت ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی این شهرستان با اجرای حکم قضایی هنگام کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه خودروی پراید را متوقف کردند.
وی بیان کرد: با استعلام سوابق مشخص شد که این خودرو دارای 80 میلیون ریال خلافی پرداخت نشده است و به همین دلیل نیز پس از توقیف برای سیر مراحل قانونی به پارکینگ انتقال داده شد.
چشم مهتاب با اشاره به ماده قانونی توقیف خودروهای دارای خلافی بیش از 10 میلیون ریال، اظهار کرد: بر اساس ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی چنانچه مبلغ جریمه یک خودرو به 10 میلیون ریال برسد پلیس راهنمایی و رانندگی موضوع را به مالک آن اعلام می کند.
وی عنوان کرد: در صورتی که مالک خودرو یک ماه پس از تاریخ ابلاغی به وی نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند دستور توقیف خودرو صادر و از تردد آن جلوگیری می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد