تاریخ درج خبر : 1395/04/27
کد خبر : ۵۴۷۴۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

محرومیت‌زدایی قلعه رئیسی و دیشموک در برنامه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)

معاون عمرانی و پشتیبانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار کهگیلویه و جمعی از مسئولان این شهرستان به همراه مسئولان بنیاد برکت از بخش‌های چاروسا و دیشموک بازدید به عمل آوردند.
به گزارش سایت استان به نقل از ایسنا، پژمان نیک اقبال حین این بازدید در جمع خبرنگاران افزود: بنیاد برکت بنیادی است وابسته به نهاد رهبری و در سطح کشور منشأ خیر است و برکات زیادی در حوزه‌های مختلف برای کاهش محرومیت انجام داده است.
وی بیان کرد: با توجه به نیاز استان جلسات متعددی با این نهاد برگزار کردیم که قرار شد در یک نقطه از این استان عمده کارهای محرومیت‌زدایی را بر عهده بگیرند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: سه نقطه در استان مشخص کردیم ازجمله “سیلاب کلوار”، “پیچاب” در باشت و “قلعه رئیسی” و “دیشموک”، که با توجه به تعداد جمعیت در قلعه رئیسی و دیشموک این دو بخش به عنوان پایلوت به بنیاد برکت معرفی شدند.
نیک اقبال تصریح کرد: با توجه به صحبت‌هایی که انجام ‌شده بعد از رصد این دو منطقه قبل از سفر هیئت دولت به عنوان یکی از مصوبات سفر تنظیم می‌کنیم و بعد از سفر هیئت دولت بنیاد به این دو منطقه خواهد آمد و کار خود را شروع می‌کند.
وی اضافه کرد: کارهای که در این خصوص انجام می‌شود در دو بخش عمرانی و اقتصادی هستند که هر نهادی باید پروژه‌هایش را طبق اولویت به ما معرفی کند تا در دستور کار قرار گیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به تشریح تعدادی از پروژه‌های در اولویت دستگاه‌های مختلف پرداخت و احداث جاده” قلعه رئیسی – قلعه گل”، کتابخانه عمومی قلعه رئیسی، احداث سیل بند، آب‌رسانی، زیرساخت‌های مخابراتی، بادامکاری با بذر تلخ در حوزه منابع طبیعی، احداث فرهنگسرای قلعه رئیسی را ازجمله پروژه‌های در اولویت عنوان کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد