تاریخ درج خبر : 1395/04/27
کد خبر : ۵۴۷۴۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مردم دهدشت در انتظار برخورد با سارقان مسلح طلافروشی

سایت استان، یادداشت دریافتی- مردم کهگیلویه بزرگ ضمن تشکر از درایت و تیزهوشی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در دستگیری سارقان طلافروشی مرکز شهر دهدشت، پیگیری و حصول نتیجه در برخورد با این مخلان نظم عمومی را به‌عنوان یک خواسته عمومی از رسانه‌ها و نهادهای انتظامی و امنیتی خواستارند.

635881142588202777

بر اساس این گزارش، در فروردین‌ماه سال جاری ساعت 16:26 دقیقه عصر، دقایق کمی بعد از باز شدن طلافروشی، چهار نفر سارق مسلح با حضور در مرکز شهر دهدشت به یکی از طلافروشان دستبرد زده و بعد از تهدید و تیراندازی به طلافروشی و سرقت طلاها، از محل حادثه متواری شدند.

به گفته شاهدان عینی این افراد مسلح با یک خودرو زانتیا بژ و با پلاک دست‌کوب با حمله به طلافروشی و تیراندازی به شیشه‌های طلافروشی و ایجاد رعب و وحشت و نیز تیراندازی هوایی به اطراف جهت جلوگیری از حضور مردم، توانستند مقداری طلا از این طلافروشی به سرقت ببرند.

بر پایه این پزارش، به‌محض وقوع سرقت نیروهای امنیتی و انتظامی در محل وقوع حادثه حاضر شده و با استفاده از شم پلیسی و درایت و تیزهوشی به‌صورت شبانه‌روزی پیگیر شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت شدند.

گفتنی است، با وجود برنامه‌ریزی‌های دقیق و حساب‌شده این سارقان و دقت و سرعت عملی که در این سرقت داشتند، ولی این عاملان رعب و وحشت عمومی در کمتر از دو ماه در دام قانون افتادند.

ضمن تقدیر و تشکر ویژه از درایت و تلاش‌های شبانه‌روزی فرماندهی سابق و فعلی انتظامی استان، پرسنل آگاهی استان و شهرستان کهگیلویه و نیروهای انتظامی و قضایی شهرستان و سایر نهادهای درگیر در این حادثه، با توجه به اینکه چنین حوادثی موجب ناامنی عمومی و فرار سرمایه‌گذاران از این شهرستان محروم و سبب ایجاد سایر آسیب‌های روحی و روانی برای عموم می‌شود، مردم دهدشت خواهان پیگیری و برخورد قاطع با عاملان این رویداد نادر در شهرستان هستند.

لذا این پایگاه خبری آمادگی خود را جهت اطلاع‌رسانی در جهت تنویر افکار عمومی در خصوص عملکرد و برخورد دلسوزانه و مسئولانه نیروهای انتظامی و قضایی اعلام می‌دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد