تاریخ درج خبر : 1395/04/27
کد خبر : ۵۴۷۵۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس اسبق علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد:

نمایندگان با شرط حل مشکلات استان،هیات دولت را همراهی کنند

رئیس اسبق علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رئیس‌جمهور باید مردم استان کهگیلویه و بویراحمد راضی کند.

nik

به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، محمدرضا نیکبخت در نشست اتاق فکر استان کهگیلویه و بویراحمد که با رویکرد شناسایی مسائل و چالش‌های حوزه اجتماعی و فرهنگی در استان که با حضور جمعی از نخبگان، دانشگاهیان و مدیران استان برگزار شد، اظهار کرد: با دولت قهر هستیم اولاً برای اینکه دیر آمده، دوماً پول‌هایمان را تقسیم نکنید، ما پول فرهنگی نمی‌خواهیم فقط یک کارخانه بزرگ ایران‌خودرو و دیگر هیچ نمی‌خواهیم.

نیکبخت تصریح کرد: دولت‌ها زیاد به استان ما آمدند، دولت قبلی هم آمد اگر قرار دولت بیاید و نتیجه‌ای عاید این استان نشود، بهتر است که نیاید.

وی افزود: چرا دولت اول به استان کهگیلویه و بویراحمد نیامد، بیکاری در این استان بیشتر است یا کرمانشاه، ما محروم‌تر هستیم یا جاهای دیگر.

رئیس اسبق علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به معضل بیکاری در این استان، افزود: اصلی‌ترین اولویت استان اشتغال است و بیکاری بیداد می‌کند.

نیکبخت ادامه داد: تحقق اقتصاد مقاومتی از راه تولید و اشتغال می‌گذرد و از طرفی خودکشی و طلاق به دلیل نبود شغل است.

وی با بیان اینکه از کارخانه‌های بزرگ و پتروشیمی در یاسوج خبری نیست، افزود: سال ۸۶ بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی یاسوج کلنگ‌زنی شد و الان در سال ۹۵ بعد از آمدن دو دولت به اتمام نرسیده است و اگر با همین روند جلو برود تا سال ۱۴۰۰ هم به بهره‌برداری نمی‌رسد.

رئیس اسبق علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از طرح سلامت، گفت: از وقتی‌که طرح سلامت آمده تعداد بیماران بیشتر شده اگر همین پول‌ها را در بیمارستان‌ها به مردم می‌دادند، درست‌تر خرج خودشان می‌کردند.

نیکبخت با بیان اینکه به دلیل وضعیت راه‌های استان تصادفات زیاد است، گفت: یک جراح اعصاب بیشتر در استان کهگیلویه و بویراحمد نداریم که گاهی وقت‌ها هم در استان حضور ندارد.

وی گفت: دستگاه آنژیوگرافی ما را بندرعباس برای خودش برد، درحالی‌که ما زمانی همه‌جا را غارت می‌کردیم. وقتی دستگاه را آوردند آن‌قدر زیر باران ماند تا خراب شد.

رئیس اسبق علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ایدز مثل سرماخوردگی شده است و سه هزار و ۸۰۰ نفر در ایران دچار این بیماری هستند، افزود: نمی‌دانم از وضعیت ایدز در استان حرف بزنم یا نزم، می‌ترسم بیرون از جلسه من را با خودشان ببرند.

نیکبخت تصریح کرد: اگر به‌جای نمایندگان بودم تا قول مساعدت برای مشکلات استان از رئیس‌جمهور نمی‌گرفتم او را همراهی نمی‌کردم، چون‌که در استان ما رأی کمتری آورد آخرین استانی هم هستیم که رئیس‌جمهور به آن سفر کرده است و باید مردم این استان را هم راضی کند و برود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • یا حق گفت:

  ایشان واقعا مرد هستند باغیرت وشجاع

 • ناشناس گفت:

  کلمه غارت و چپاول در اذهان زشت و ناپسند است و افتخار به آن ننگ است .

 • ناشناس گفت:

  متاسفانه صحبت های ایشون کاملا غیرکارشناسی هست و آمار و اطلاعاتی هم که داده صحیح نیست. شاید هنوز در فضای انتخابات هست!!!

 • همشهری گفت:

  این هم از مسئول ما که به …… خود افتخار می کند!!!
  برادر عزیز این تفکرات است که مانع پیشرفت و سرمایه گذاری و نگاه دولتمردان به استان است. نه اول یا آخر بودن در سفر دولت. به جای این حرفهای پوپولیستی، باید قوی بود و لابی کرد و سیاست ورزید و رابطه ی حسنه برقرار کرد و اعتبار و سرمایه گذاری جذب کرد تا استان پیشرفت کند.

 • حمید گفت:

  ماذا فاذا؟

 • فامیل گفت:

  تمام حرفات فقط تبلیغات تو خالی هست جناب نیکبخت کوتاه بیو ککا!!!!

 • عضو هیات علمی گفت:

  متاسفانه ایشون عادت دارند که غیر علمی و غیر مستند حرف بزنند ………………………………………………………………….

 • همکار گفت:

  اطلاعات ایشون متاسفانه کاملا غلط و نادرست هست آمار ایدزش هم کاملا پرت هست اون حرفهایی هم که راجع به بردن دستگاه بعد از خودش و در دوره دکتر نبوی زاده گفته صد درصد نادرست هست. دوره مدیریت دکتر نبوی زاده صد درجه بهتر از نیکبخت بود.

پربازديد