تاریخ درج خبر : 1395/04/28
کد خبر : ۵۴۷۵۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس بنیاد ایران‌شناسی کهگیلویه و بویراحمد:

مشکل مدیریتی در کهگیلویه و بویراحمد/ اغلب مدیران استان طایفه‌ای هستند

رئیس بنیاد ایران‌شناسی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان با مشکل مدیریتی روبرو است و برخی از این مدیران ظرفیت حوزه کاری خود را نمی‌شناسند.

kamerani moghadam

به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، علی کامرانی مقدم در نشست اتاق فکر استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور جمعی از دانشگاهیان، مدیران و چهره‌های فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، با بیان اینکه در مناطق مختلف استان مردم احساس بهبود و بهتر شدن نمی‌کنند. اظهار کرد: اغلب مدیران طایفه‌ای هستند و بسیاری از آن‌ها از دولت قبل هستند و ما نمی‌دانیم این مدیران در دولت قبل همگام نبودند، یا الآن همگام نیستند؟

رئیس بنیاد ایران‌شناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم احساس تغییر نکرده‌اند، باید از نگاه مردم به قضایا نگریسته شود، نه از نگاه مدیرانی که می‌‌گویند همه‌چیز خوب و آرام و دولت فلان کرده است.

وی با بیان اینکه زمانی از دولت حمایت کردیم و پای آن هم هستیم البته ناراحت نیز هستیم، اظهار داشت: نسخه‌های که در کلان‌شهرها می‌پیچند در اینجا نمی‌تواند نتیجه دهد.

رئیس بنیاد ایران‌شناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طبق شناختی که از استان داریم، استان وضعیت خوبی ندارد.

کامرانی‌مقدم با بیان اینکه سریع و رک حرف زدن از ویژگی‌ قوم لر است، گفت: در شورای اداری و فرهنگی استان شرکت نمی‌کنم، چون بی‌فایده است و کاری خاصی صورت نمی‌گیرد.

وی افزود: تحقیق‌ها و پروژه‌های ما طبق استانداردهای جهانی نیست آن‌وقت می‌خواهیم دنبال عوامل خودکشی باشیم.

کامرانی‌مقدم ادامه داد: استان کهگیلویه و بویراحمد از سایر استان‌های دیگر عقب مانده است و باید گام‌های اساسی برداشت و ظرفیت‌های مختلف را با کار علمی شناخت نه با کار پایان‌نامه‌هایی که برایشان می‌نویسند، مشکلات را برطرف کرد

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد