تاریخ درج خبر : 1395/04/28
کد خبر : ۵۴۷۵۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -
شهردار یاسوج:

100 فرصت سرمایه‌گذاری در یاسوج شناسایی شد

شهردار یاسوج با اشاره به وجود ظرفیت‌های اقتصادی و توریستی این شهر، گفت: 100 فرصت سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مختلف در آن شناسایی شده است.

shahrdar yasouj - 00

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، محمدعلی جاوید در بازدید مدیران شهری از نخستین نمایشگاه مدیریت جامع شهری در مصلای امام خمینی (ره) یاسوج در جمع خبرنگاران افزود: این فرصت‌ها در بخش‌های گردشگری، اقامتی، تجاری، توریستی، خدماتی و تفریحی شناسایی و طبقه‌بندی ‌شده است.

وی بیان کرد: هم‌اکنون این روحیه و انگیزه در فراهم کردن زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری، جذب سرمایه‌گذار و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در شهرداری یاسوج شکل‌گرفته و شورای اسلامی شهر نیز از چنین برنامه‌هایی حمایت جدی می‌کند.

جاوید اظهار کرد: شورای اسلامی و شهرداری یاسوج برای ورود موفق بخش خصوصی و جلب مشارکت‌های سرمایه‌گذاری در اجرای پروژه‌های سودآور شهری در این شهر بسته‌های سرمایه‌گذاری ویژه‌ای را فراهم کرده است.

وی عنوان کرد: در وضعیت کنونی باید شرایط ورود بخش خصوصی و جذب سرمایه‌گذار در اجرای پروژه‌های شهری در یاسوج بیش‌ازپیش فراهم شود.

جاوید ابراز داشت: شتاب بخشی در ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری، آبادانی شهری، رونق اقتصادی، فرهنگ‌سازی و تشویق در راستای جذب سرمایه‌گذاران و مشارکت‌های مالی با بخش خصوصی ازجمله اهداف شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در یاسوج است.

مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری یاسوج نیز گفت: بر اساس ارزیابی‌های انجام‌شده یاسوج از شهرهای مقصد سفر در کشور بوده و دارای فرصت‌های سرمایه‌گذاری متعددی است.

حمدالله صفایی افزود: هدف مسئولان شهرداری یاسوج دستیابی به توسعه پایدار شهری، رفع بیکاری، ایجاد رفاه و آسایش شهروندان و گردشگران و کمک به حفظ محیط‌زیست است.

وی بیان کرد: امید است که بتوان با ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه‌گذار در این زمینه‌ها به تحقق چنین موارد مهمی کمک کرد.

صفایی اظهار کرد: با توجه به این ویژگی‌های منحصربه‌فرد در یاسوج سرمایه‌گذاران می‌توانند نسبت به ایجاد فضای اقامتی، رستوران، مجموعه تجاری و خدماتی، مجموعه ورزشی و پارک‌های تفریحی و شهربازی، پارک آبی، مجموعه فرهنگی و هنری و پارکینگ طبقاتی اقدام کنند.

سفر بیش از یک‌میلیون مسافر به کهگیلویه و بویراحمد به‌ویژه مرکز این استان در ایام تعطیلات عید فطر امسال به لحاظ وجود آب‌وهوای مطبوع، جاذبه‌های بدیع و موقعیت جغرافیایی در مرکز سه استان فارس، خوزستان و اصفهان و بندرهای بوشهر، دیلم و گناوه ویژگی خاصی به لحاظ سیاحتی و اقتصادی به شهر یاسوج داده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد