تاریخ درج خبر : 1395/04/28
کد خبر : ۵۴۷۵۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -
از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد:

پیشنهاد افزایش اعتبارات شهرداری‌های استان در سفر هیئت دولت

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به در پیش بودن سفر هیئت دولت گفت: یکی از اولویت‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در این سفر پیشنهاد افزایش اعتبارات شهرداری‌های استان است.

 khademi - 4
به گزارش سایت استان به نقل زا فارس، سید موسی در نشست با شهرداران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرداران استان کار سخت و وظیفه سنگینی بر دوش دارند چراکه در سال‌های اخیر و به دلیل مشکلات مالی و اعتباری کشور شرایط کار و فعالیت برای شهرداران سخت شده است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه شهرداران در نوک انتقادات قرار دارند، گفت: فرمانداران، بخشداران، مدیران و … استاندار را در اجرایی و عملیاتی شدن برنامه‌ها کمک می‌کنند اما وقتی اتفاقی می‌افتد و حوزه شهر به مشکلی برمی‌خورد تمام انتقادها به شهرداری و شهردار وارد می‌شود.
وی در ادامه بیان کرد: دولت یازدهم در سال 93 اعتبارات خوبی به حوزه‌های مختلف اختصاص داد اما در سال 94 و با کاهش قیمت نفت با مشکلاتی مواجه شد و این مشکلات همچنان وجود دارد.
مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به سفر هیئت دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد مردم مهمان‌نوازی هستند که انتظار می‌رود در سفر ماه آینده دولت به استان رسم مهمان‌نوازی خود را به جا آورند و شرایط را برای این سفر مهم مهیا کنند.
خادمی عنوان کرد: شهرداری مرکز شهر اقدامات لازم برای زیباسازی فضای شهر و ساماندهی آن در سفر آتی دولت را انجام دهند، ضمن اینکه شهرداری‌ها سایر شهرستان‌ها به تناسب برنامه‌هایی در این خصوص داشته باشند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: در سفر هیئت دولت مشکلات دستگاه‌ها و نیازمندی‌ها انحا مطرح می‌شود و سعی می‌کنیم اعتباراتی از هیئت دولت برای تکمیل طرح‌ها و پروژه‌ها دریافت کنیم، همچنین افزایش اعتبارات شهرداری‌ها به هیئت دولت پیشنهاد می‌شود.
وی تصریح کرد: مجموعه‌ای از پروژه‌های ملی و استانی را مشخص و در سفر دولت به استان درخواست افزایش اعتبارات برای تکمیل پروژه‌ها ارائه می‌شود.
مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به مشکلات CNG ها هم اشاره کرد و گفت: قرار شد مشکل CNG به‌زودی حل شود.
خادمی در بخش دیگری از سخنان خود به سرمایه‌گذاری کمیته امداد در استان‌ها اشاره کرد و افزود: تلاش مجموعه کهگیلویه و بویراحمد سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال است و استان ما جزء استان‌های مستحق کشور برای سرمایه‌گذاری هستیم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد اولویت مجموعه استان را مبارزه با بیکاری دانست و تصریح کرد: ایجاد مجتمع تولیدی و خدماتی کمیته امداد در ایجاد اشتغال و رفع بیکاری مؤثر است.
خادمی همچنین خواستار همکاری دستگاه‌ها در صدور پروانه ساختمانی واحدهای کمیته امداد شد و گفت: دستگاه‌ها حداکثر مساعدت را در این خصوص انجام دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد