تاریخ درج خبر : 1395/04/29
کد خبر : ۵۴۷۶۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -
دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد:

دستگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد پاسخگوی تلفن منابع طبیعی نبودند/ عملکرد رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی آتش‌سوزی‌ها را می‌ستایم

دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از عملکرد برخی دستگاه‌ها در مهار آتش‌سوزی‌های اخیر گفت: عدم همکاری برخی دستگاه‌ها به نحوی بود که حتی پاسخگوی تلفن منابع طبیعی هم نبودند.

karami - dadsetan

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، مهرداد کرمی در نشست شورای حفاظت از حقوق بیت‌المال از عملکرد برخی دستگاه‌های استان در مقابله و مهار آتش‌سوزی‌های چند روز گذشته در استان کهگیلویه و بویراحمد و بالأخص مرکز استان انتقاد کرد و گفت: ادارات و دستگاه‌ها در این بحران پای کار نبودند و برای مهار آتش‌سوزی با منابع طبیعی همکاری نکردند.

دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: اگر ادارات و دستگاه‌ها پای کار بودند و در مهار این بحران در کنار منابع طبیعی و محیط‌زیست قرار داشتند شاهد این حجم گسترده‌ آتش‌سوزی در عرصه‌ها و منابع طبیعی استان نبودیم.

وی در ادامه عنوان کرد: عدم همکاری برخی دستگاه‌های استانی به نحوی بود که حتی پاسخگوی تلفن منابع طبیعی نبودند.

این مسئول قضایی از عملکرد رسانه‌های استان در پوشش خبرهای آتش‌سوزی‌های اخیر در جنگل‌ها و مراتع استان قدردانی کرد و گفت: نقش رسانه‌ها را در اطلاع‌رسانی بحران آتش‌سوزی مراتع و جنگل‌ها می‌ستایم چراکه اگر اطلاع‌رسانی به‌موقع آنان نبود برخی از دستگاه‌هایی که در این حوادث همکاری کردند هم پای کار نبودند.

کرمی اضافه کرد: برخی از مدیران از عملکرد رسانه‌های در آتش‌سوزی‌های اخیر انتقاد می‌کنند که این انتقادها را نمی‌پذیریم و از عملکرد رسانه‌ها نیز قدردانی می‌کنم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد