تاریخ درج خبر : 1395/04/29
کد خبر : ۵۴۷۶۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -
به منظور آمادگی نهادهای امدادی برای مقابله با بحران؛

برگزاری مانور ساعت صفر در لنده (+ تصاویر)

به‌منظور حفظ آمادگی ادارات و نهادهای امدادی در شهرستان لنده مانور ساعت صفر در این شهرستان برگزار شد.

lendeh (7)

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، حفظ آمادگی فردی و امکانات ادارات برای مقابله با بحران‌ها یکی از موارد ضروری بوده که در سطح ادارات و نهادهای خدماتی و امدادی جامعه باید به‌درستی انجام شود.

توان مقابله با بحران‌ها زمانی برای ادارات و نهادها میسر خواهد شد که تجهیزات و امکانات آن‌ها به‌روز و از آمادگی کاملی در این زمینه برخوردار باشند.

همه‌ساله در سطح کشور و جهان حوادث و بحران‌های مختلفی به وقوع می‌پیوندد که خسارات و عواقب جبران‌ناپذیر آن‌ها تا سال‌های متمادی گریبان گیر مردم بوده و تا بخواهند به توسعه پیش از وقوع بحران برگردند زمان و هزینه بسیاری نیز باید متحمل شوند.

شهرستان لنده هم یکی از شهرستان‌هایی است که حوادث و بحران‌های طبیعی بسیاری در کمین آن بوده و همه‌ساله شاهد سیلاب و زمین‌لرزه و آتش‌سوزی و … در سطح این شهرستان بوده و هستیم.

در این زمینه ستاد بحران شهرستان لنده برای حفظ آمادگی ادارات و نهادهای امدادی اقدام به برگزاری مانور ساعت صفر در شهرستان لنده کرده است.

این مانور رأس ساعت 12 در فاصله پنج کیلومتری از مرکز شهر با اعلام خبر آتش‌سوزی در حاشیه ساختمان جدید دانشگاه پیام‌نور لنده آغاز شد.

lendeh (3)

lendeh (4)

lendeh (5)

lendeh (6)

lendeh (1)

lendeh (7)

lendeh (2)

lendeh (8)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد