تاریخ درج خبر : 1395/04/30
کد خبر : ۵۴۷۷۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -
سید مصطفی مهدی عنوان کرد:

بیکاری، فرهنگ ایثار و شهادت را تهدید می‌کند/ باید نسخه ویژه‌ای برای بیکاری پیچیده شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد که بیکاری، فرهنگ ایثار و شهادت را تهدید می‌کند.

images

به گزارش سایت استان به نقل از ایلنا، سید مصطفی مهدی در دیدار با برخی از خانواده‌های شهدای یاسوج که مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران و جمعی از مسئولان این وزارتخانه نیز حضور داشتند، گفت: پیچیده‌ترین مشکل امروزی ایثارگران، اشتغال و بیکاری است.

وی با بیان اینکه بیکاری عمده‌ترین خطری است که این روزها فرهنگ ایثار و شهادت را تهدید می‌کند، اظهار داشت: 25 سال در دوران مسئولیتم مدیر بوده‌ام و سخت‌ترین شرایط را در این 25 سال گذشته هم‌اکنون داریم تحمل می‌کنیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد افزود: بیکاری مردم این استان، فرهنگ ایثارگری را بشدت تهدید می‌کند و باید نسخه ویژه‌ای برای این موضوع در استان پیچیده شود.

مهدی با اظهار تأسف از اینکه اگر فرزند ایثارگری به‌عنوان سارق دستگیر شود آن‌وقت مسئولان چه خواهند گفت؟ خاطرنشان کرد: بپذیریم آن‌وقت هیچ‌چیزی دیگر برای ما باقی نمی‌ماند.

وی گفت: دولت، خیز خوبی برای ساماندهی گلزارهای شهدا برداشته اما بحث بیکاری بسیار نگران‌کننده‌تر از این موضوعات است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد افزود: بحث دنیاطلبی و جنگ نرم دشمن نیز خطر دیگری است که هم‌اکنون فرهنگ و ارزش‌های ایثارگری را نشانه رفته است.

مهدی، تعداد شهدای کهگیلویه و بویراحمد را هزار و 843 شهید عنوان و خاطرنشان کرد: 9 هزار و 500 نفر نیز در این استان به درجه جانبازی نائل و 317 نفر هم آزاده 8 سال دفاع مقدس هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمد گفت:

    بله اگر پول به جای پس انداز در بانکهای خارجی صرف سرمایه گذاری بشود و موانع تولید برطرف شوند ،همه ،کاری پیدا می کنند .حالا پیدا کنید پرتقال فروش را.

پربازديد