تاریخ درج خبر : 1395/04/30
کد خبر : ۵۴۷۷۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس سازمان صنعت کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

دریافت مجوز اجرای 3 طرح جانبی پتروشیمی گچساران با 1500 نفر اشتغال‌زایی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجوز اجرای سه طرح جانبی پتروشیمی گچساران با اشتغال‌زایی یک هزار و 500 نفر دریافت شده است.

divdideh

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، داریوش دیودیده در حاشیه برگزاری جلسه ستاد تدوین برنامه‌ریزی 4 ساله عملیاتی اشتغال و تولید طرح‌های صنعت، آب و کشاورزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: صنعت پتروشیمی یکی از صنایع مهم و استراتژیک در سطح کشور بوده که توجه به این صنعت بسیاری از مشکلات در امر تولید، جذب سرمایه و اشتغال‌زایی را برطرف می‌کند.

وی با بیان اینکه مجوز راه‌اندازی سه طرح بزرگ پایین‌دستی و جانبی پتروشیمی گچساران دریافت شده است، گفت: این طرح‌ها شامل ونیل استات و اسیدفورمیک، متانول و پروپیلن و صنایع پتروشیمی است.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: اجرا و تکمیل این طرح‌ها سبب اشتغال‌زایی یک هزار و 500 نفر می‌شود.

دیودیده در پاسخ به برنامه‌های پیشنهادی برای ارائه به هیئت دولت در سفر ریاست جمهوری به کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح‌های تولید فولاد بویراحمد، زنجیره فسفات چرام و دو طرح صنایع جانبی پتروشیمی گچساران ازجمله طرح‌های پیشنهادی به هیئت دولت در سفر به کهگیلویه و بویراحمد است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بویراحمد گفت:

    عامو جمع کن تو را خدا.حضرتعالی فقط آمار الکی میدی.کدوم یکی از این حرفایی که زدیه تا الان اجرایی شده جناب ………یه مدت نبودی که امار احمدی نژادی بدی مجددا باز شروع شد.

پربازديد