تاریخ درج خبر : 1395/04/30
کد خبر : ۵۴۷۷۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

تصاویر دیدار چهره به چهره نماینده بویراحمد و دنا با مردم

دیدارهای چهره به چهره، رسیدگی می‌شود گفت: دیدارهای چهره به چهره مردم با مسئولان را یک سنت حسنه و حرکتی ارزشمند در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

zareai - public meets  (3)

به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، برنامه ملاقات عمومی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با مردم صبح امروز برگزار شد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این ملاقات عمومی با هدف بررسی مسائل و مشکلات مردم و تکریم ارباب‌رجوع برگزار می‌شود، گفت: این حق قانونی مردم است که بتوانند از نزدیک معضلات و مشکلات خود را با مسئولان در میان بگذارند.

رئیس مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به درخواست‌های مراجعان در زمینه‌های گوناگون در این دیدارهای چهره به چهره، رسیدگی می‌شود گفت: دیدارهای چهره به چهره مردم با مسئولان را یک سنت حسنه و حرکتی ارزشمند در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

بخش اعظمی از مراجعین برای اشتغال مراجعه کرده بودند و مشکلات روستاها و موضوعات اداری از دیگر درخواست‌های مراجعه‌کنندگان بود که با حضور مستقیم مدیران و همچنین تماس‌های تلفنی و مکاتبات صورت گرفته، زارعی به پیگیری آن‌ها پرداخت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد