تاریخ درج خبر : 1395/05/01
کد خبر : ۵۴۷۸۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -
موفقیتی دیگر برای جامعه داوری فوتبال استان؛

قضاوت داور کهگیلویه و بویراحمدی در دیدار افتتاحیه لیگ برتر فوتبال ایران

رئیس هیئت فوتبال استان گفت: داور کهگیلویه و بویراحمدی دیدار افتتاحیه لیگ برتر فوتبال کشور را قضاوت خواهد کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سید پرویز موسوی دراین‌باره، افزود: داوران فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های اخیر خوش درخشیده‌اند و اکنون در داوری فوتبال ایران جایگاه بسیار خوبی داریم.

وی گفت: این موفقیت‌ها در حالی کسب شده که کمترین امکانات را در این استان به نسبت سایر استان‌ها داشته‌ایم و حتی داوران ما برای تمرین خود مکانی مناسب نداشته‌اند.

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با همه کمبودهایی که وجود داشته داوران ما با عزم و اراده‌ای مثال‌زدنی در میادین ملی خوش درخشیده‌اند و در سال گذشته نیز داوران ما در لیگ برتر فوتبال کشور قضاوت‌های خوب و بدون نقصی داشتند که امیدواریم در فصل جاری لیگ‌های مختلف فوتبال کشور به‌خصوص لیگ برتر شاهد درخشش‌های بیشتری باشیم.

موسوی از برگزاری لیگ برتر کشور در روزهای آینده خبر داد و گفت: در دیدار افتتاحیه این مسابقات که در شهر مقدس مشهد برگزار می‌شود داور هم استانی حضور خواهد داشت.

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: محمد راهی داور خوب و فنی هم استانی که از داوران بااخلاق فوتبال کشور هم محسوب می‌شود دیدار تیم‌های سیاه‌جامگان مشهد و ذوب‌آهن اصفهان را به‌عنوان یکی از داوران این میدان قضاوت خواهد کرد.

وی تصریح کرد: این دیدار روز دوشنبه 4 مردادماه امسال در ورزشگاه ثامن شهر مشهد مقدس از ساعت 18:15 برگزار می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد