تاریخ درج خبر : 1395/05/01
کد خبر : ۵۴۷۸۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

دومین طرح ورزشی بویراحمد از محل اعتبارات نفت افتتاح شد

دومین طرح از مجموع 29 پروژه ورزشی در شهرستان‌های بویراحمد و دنا از محل اعتبارات نفت با حضور نمآینده‌این شهرستان‌ها در مجلس و برخی مسئولان اجرایی استانی و محلی در روستای منصورخانی کاکان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در آیین افتتاح این طرح، مجموع اعتبارات اختصاصی برای این 29 طرح ورزشی را افزون بر 140 میلیارد ریال اعلام کرد.

غلام محمد زارعی با بیان اینکه عملیات اجرایی بخش عمده‌ای از این پروژه‌ها از سال گذشته آغاز شده است، گفت: تمامی این طرح‌ها با میانگین پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد در سال جاری به اتمام می‌رسند.

وی با تأکید بر اینکه بیش از 80 درصد این پروژه‌ها در سطح روستاها و مناطق محروم شهرستان‌های بویراحمد و دنا آغاز شده است، افزود: به طور میانگین هر هفته یک مورد از این طرح‌ها مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

زارعی مجموع اعتبار هزینه شده برای زمین چمن مصنوعی روستای منصورخانی کاکان بویراحمد را افزون بر دو میلیارد و 500 میلیون ریال ذکر کرد.

روستای منصورخانی کاکان با جمعیتی حدود 600 نفر در 35 کیلومتری یاسوج واقع شده است.

زارعی اظهار کرد: علاوه بر طرح زمین چمن مصنوعی پروژه مجتمع ورزشی کاکان نیز با پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد و با زیربنای حدود یک هزار و 400 متر در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی میزان اعتبار هزینه شده برای این طرح را تاکنون افزون بر 6 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: برای تکمیل این مجتمع چندمنظوره نیز اعتباری حدود 12 میلیارد ریال دیگر نیاز است.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا از ساخت یک اردوگاه ورزشی، فرهنگی و گردشگری در کاکان بویراحمد با توجه به شرایط خاص اقلیمی و توریستی این منطقه خبر داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد