تاریخ درج خبر : 1395/05/01
کد خبر : ۵۴۷۸۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -
هشدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد به مشترکین برق در استان:

اجرای بابرنامه خاموشی برق، در صورت ادامه روند موجود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد به مشترکین برق در این استان هشدار داد؛ که مصرفی برق خود را بهینه کنند.

RAHZADI+4444

به گزارش سایت استان، داود راهزادی در نشستی با معاونت مشترکین شرکت توزیع نیروی برق در کهگیلویه و بویراحمد گفت: متأسفانه مصرف برق در این استان نسبت به مدت مشابه رشد هشت‌درصدی را نشان می‌دهد که بسیار نگران‌کننده است.

وی با تشریح وضعیت کنونی آمارهای مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: مصرف برق در دوران پیک بار امسال رشد هشت‌درصدی را نشان می‌دهد که در صورت ادامه این روند، شرکت مجبور به اجرای خاموشی بابرنامه برق است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: میزان مصرف برق در پیک بار امسال به 382 مگاوات رسیده که اکنون بالاترین رقم مصرفی را در چند سال گذشته به خود اختصاص داده است.

راهزادی با تأکید بر صرفه‌جویی در مصرف برق توسط مشترکین، خاطرنشان کرد: تنها راه جلوگیری از خاموشی‌های بابرنامه در کهگیلویه و بویراحمد، مدیریت مصرف توسط خود مشترکین است.

وی گفت: افزایش مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد همانند برخی از نقاط کشور به 2 دلیل افزایش دما و تغییر در الگوی مصرف مشترکین است.

به گزارش سایت استان، 226 هزار مشترک برق در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد