تاریخ درج خبر : 1395/05/01
کد خبر : ۵۴۷۸۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد:

۹ میلیارد تومان به شهرداری‌ها و دهیاری‌های کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ۳ ماهه نخست امسال ۹ میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش‌افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در این استان پرداخت شده است.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، سهراب امدادی فرد در جلسه ستاد تدوین برنامه‌ریزی 4 ساله اصناف در شهرستان گچساران اظهار داشت: طرح جامع مالیاتی در استان کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست.

وی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های امور مالیاتی در بحث احداث ساختمان در دست اجراست، افزود: ساختمان‌ ادارات امور مالیاتی در شهرهای استان در دست اجراست.

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به احداث ساختمان جدید اداره امور مالیاتی در گچساران، گفت: این ساختمان در مساحتی 3 هزار و 200 متر مربع در دست ‌ساخت است.

امدادی فرد با اشاره به پیشرفت فیزیکی ساختمان جدید اداره امور مالیاتی گچساران، افزود: ساختمان جدید اداره امور مالیاتی این شهرستان اکنون از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی برخوردار بوده و به‌زودی افتتاح می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: سهم مشاغل در شهرستان گچساران در مجموع مالیات این شهر در سال 93 و 94 حدود 3 درصد بوده است.

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در 3 ماهه نخست امسال 9 میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش‌افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در این استان پرداخت شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد