تاریخ درج خبر : 1395/05/01
کد خبر : ۵۴۷۸۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون استاندار:

هیچ مدیری حق قطع آب، برق و گاز واحدهای تولیدی را ندارد

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ مدیری در استان حق ندارد به دلیل بدهی و معوقات بانکی واحدهای فعال تولیدی نسبت به قطع آب، برق،گاز و تلفن و ضبط اموال اقدام کند.

محنایی

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، مجید محنایی  اظهار داشت: با وجود تمام تنگناها و مشکلات مالی دولت عزم جدی دارد تا از تولید دفاع کرده و از خدشه وارد شدن به روند سرمایه‌گذاری، اشتغال و تولید جلوگیری کند.

وی بیان کرد: در شرایط موجود مدیران باید با درک شرایط اقتصادی فعلی با همه توان به رفع موانع کمک کنند نه اینکه موجب نارضایتی شوند.

محنایی تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های دولتی در صورت بروز مشکل با هر واحدی باید به سرعت با تشکیل جلسه فوق‌العاده در معاونت اقتصادی استانداری با کمترین تنش مشکلات و موانع را بر طرف کنند.

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تشکیل کار‌گروه ستاد تسهیل در مرکز استان تأکید کرد: هیچ مدیری در استان حق ندارد به دلیل بدهی و معوقات بانکی واحدهای فعال تولیدی نسبت به قطع آب، برق ،گاز و تلفن و ضبط اموال اقدام کند.

محنایی در پایان تصریح کرد: هر تصمیمی بدون نظر و تصویب کارگروه رفع موانع تولید غیر قابل اجرا است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • یا حق گفت:

    یک ماه پیش شرکت تک بافت دنا شهرک صنعتی فاز یک فرعی یک (جنب آب میوه گیری بامس) که در زمینه تولید فوم پلی استایرن فعالیت داشت را بانک صادرات با همدستی اداره ثبت دارایی وتامین اجتمایی به یغما بردند من نمی دانم چرا آمار غلط به مردم میدهید حداقل از خدا بترسید مرد باشی و دروغ نگویید

پربازديد