تاریخ درج خبر : 1395/05/02
کد خبر : ۵۴۷۹۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

90 میلیارد ریال عوارض به شهرداری های کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد در جلسه ی تدوین برنامه ریزی چهار ساله اصناف شهرستان گچساران که با حضور نماینده ی مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، از پرداخت بیش از 90 میلیارد ریال عوارض به شهرداریها و دهیاری های استان در سال جاری خبر داد و افزود: از این میزان عوارض 22 میلیارد ریال برای عمران و آبادی به شهرداری دوگنبدان پرداخت شد.
سهراب امدادی فر با بیان اینکه : در سالهای 93 و 94 مجموعا 760 میلیارد ریال عوارض به شهرداریها و دهیاری های این استان پرداخت شده است گفت: سهم شهرستان گچساران در این دوسال مجموعا 197 میلیارد ریال بوده است. امدادی فر همچنین در جمع نمایندگان اصناف استان ضمن تشکر از همکاری مودیان مالیاتی در ارائه ی اظهارنامه های مالیاتی خود در مهلت مقرر ابراز کرد: مودیان مالیاتی حقیقی و حقوقی استان در مهلت مقرر بیش از 30 هزار اظهارنامه مالیاتی مربوط به عملکرد مالیاتی سال 1394 خود را تکمیل و تسلیم کردند.
وی با بیان اینکه موضوع مالیات یکی از مقوله های اثر گذار و تعیین کننده در اقتصاد مقاومتی است گفت: هم اکنون فرار مالیاتی به عنوان یکی ازآسیب های اقتصادی در کشور است که با اجرای طرح جامع مالیاتی که در دی ماه سال جاری به طور کامل در استان اجرایی خواهد شد که در پی آن با شفاف سازی مالیاتی ،بسیاری از آسیب های فرآیند مالیاتی نیز برطرف خواهد شد.
مدیرکل امور مالیاتی استان ،تعیین مالیات عملکرد مالیاتی سال 1394 اصناف براساس مالیات قطعی سال 1393که در حال رسیدگی است و اعمال بخشودگی های 100درصدی جرائم قابل بخشش مالیاتی تا پایان شهریور ماه را از جمله اقدامات حمایتی برای اصناف و واحدهای تولیدی استان عنوان کرد.
رحیمی فرماندار دوگنبدان نیز با اشاره به خدمات ارزنده ی اداره ی کل امور مالیاتی استان در عمران و آبادانی شهرها اظهار کرد در سالهای اخیر اداره ی کل امور مالیاتی استان با انجام تعهدات قانونی خود بیشترین حمایتها و پررنگ ترین نقش را در توسعه ی شهر دوگنبدان ایفا کرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد