تاریخ درج خبر : 1395/05/02
کد خبر : ۵۴۷۹۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -

اسماعیل پناهپوری سرپرست تیم فوتبال نفت و گاز گچساران شد

رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران گفت:اسماعیل پناهپوری به‌عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال بزرگ‌سالان این باشگاه در فصل 95-96 برای حضور در لیگ دسته دوم انتخاب شد.

82161181-70886805

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، محمد حبیبی نژاد در جمع خبرنگاران افزود: پناهپوری که 30سال به‌عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران و سرپرست تیم هاکی باشگاه نفت و گاز این شهرستان را در کارنامه خود دارد جایگزین جمال شاهینی شد.

وی اظهار کرد: این پیشکسوت ورزشی پس از بازگشت تیم فوتبال نفت و گاز گچساران از اردوی تدارکاتی در تهران به‌طور رسمی فعالیت خود را در این تیم شروع خواهد کرد.

حبیبی نژاد ضمن تقدیر از زحمات جمال شاهینی سرپرست فصل گذشته این تیم تصریح کرد: وی در سمت دیگری در کنار دست‌اندرکاران فوتبال نفت و گاز گچساران به فعالیت ورزشی خود ادامه خواهد داد.

وی بیان کرد: اردوی تدارکاتی 10 روزه تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با حضور 25 بازیکن و سه نفر کادر فنی در تهران برپا شده است.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که سابقه یک‌فصل حضور در لیگ دسته اول فوتبال و سه فصل لیگ دسته دوم کشور را در کارنامه خود دارد، فصل گذشته در آخرین بازی خود از راهیابی به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور بازماند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد